AKCE ZELENÉ TRIO (spirulina, chlorella, mladý ječmen)

Takovou akci jsme tu ještě neměli. Trio zelených superpotravin: spirulina, chlorella a mladý ječmen ve výhodném balíčku! Spirulina pomáhá detoxikovat tělo od škodlivých těžkých kovů, podporuje mikrobiální rovnováhu ve střevech a zlepšuje obnovu buněk po sportu či jiné fyzické zátěži. Chlorella má pozitivní vliv na funkci jater a imunitního systému, také přispívá k regulaci krevního cukru a cholesterolu. A mladý ječmen je bohatý na mikroživiny a trávicí enzymy, podporuje alkalizaci těla i správnou funkci trávení. Ne nadarmo se označují jako superpotraviny. Využijte akční cenu a posilněte své zdraví čistou, organickou kvalitou, která je pro tělo maximálně vstřebatelná a využitelná!

Skladem (>10 ks)
Značka: Goodie
1 389 Kč –10 % 1 249 Kč
Kategorie: AKCE
AKCE ZELENÉ TRIO (spirulina, chlorella, mladý ječmen)
Akce Tip
1 389 Kč –10 %

Spirulina tablety BIO 150 g

Spirulina (Arthrospira platensis) je jednobunečná modrozelená sladkovodní řasa. Jedná se o významný antioxidant, který má blahodárné účinky na naše zdraví. Pěstuje se ve filtrované přírodní vodě pod přísnou kontrolou a suší se přirozeným odpařováním vody. Díky BIO kvalitě si uchovává nejvyšší možnou kvalitu a obsah vitamínů, minerálů a chlorofylu. Tablety neobsahují žádné přidané látky a umožňují bezproblémovou konzumaci kdykoliv a kdekoliv.

Je bohatým zdrojem chlorofylu: 950 mg/ 100 g, který se vyskytuje jako přírodní barvivo v živých rostlinách. Kromě antioxidačních vlastností, přispívá k produkci hemoglobinu a kvalitě červených krvinek. Hemoglobin přenáší kyslík z plic do tkání. Z tkání zpět pomáhá odbourávat oxid uhličitý. Podporuje regeneraci organismu a zpomaluje proces stárnutí.

Kromě chlorofylu obsahuje spirulina ještě fotosyntetická barviva fykobiliny. Ve vzájemném působení s vitamínem C a s železem podporují zdraví cév, srdce a krvetvorbu.

Spirulina je jedním z nejbohatších zdrojů kvalitních rostlinných bílkovin. Obsahuje až 62 g/100 g.

...

Chlorella tablety BIO 150 g

Chlorella je cenným zdrojem biologicky aktivních látek, antioxidantů a chlorofylu. Naše chlorella (Chlorella pyrenoidosa) má dezintegrované neboli narušené buněčné vazby, což zaručuje vysokou vstřebatelnost zejména vitamínu B12, aminokyselin a omega–3 mastných kyselin. Díky šetrné metodě sušení je zaručeno maximální množství a kvalita mikronutrientů. Naše chlorella pochází z ekologického pěstitelství. Podporuje celkové pročištění těla, obranyschopnost, vitalitu, energii, normální trávení a funkci jater.

Je bohatým zdrojem chlorofylu (2347 mg/ 100 g), který se vyskytuje jako přírodní barvivo v živých rostlinách. Kromě antioxidačních vlastností, přispívá k produkci hemoglobinu a kvalitě červených krvinek. Hemoglobin přenáší kyslík z plic do tkání. Z tkání zpět pomáhá odbourávat oxid uhličitý. Podporuje regeneraci organismu a zpomaluje proces stárnutí.

Chlorella podobně jako spirulina je jedním z nejbohatších zdrojů kvalitních rostlinných bílkovin. Obsahuje až 60 g/100 g.

...

Mladý ječmen - šťáva BIO, RAW 150 g

Mladý ječmen (hordeum) pochází z panensky čisté oblasti vulkanického jezera v Utahu, kde se pěstuje dle zásad ekologického zemědělství. Díky příznivým klimatickým podmínkám rostlinky rostou velmi pomalu a mají dostatek času na pozvolné vstřebávání všech důležitých látek z kvalitní půdy. Mladé zelené výhonky se pěstují a sklízí v období, kdy dosahují maximálního množství nutričních látek. Čerstvě vylisovaná šťáva z mladého ječmene se následně zpracovává ve vakuu velmi šetrným způsobem při teplotách do 41 °C.

...

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: