Aneta Šachová

Jmenuju se Aneta Šachová, mám dvě užasné děti 7letou Lilu a ročního Luku. Manžela - pana Šacha, který je už 10 let koučem. 
Vystudovala jsem střední hotelovou školu, kterou jsem milovala a využila skoro všechny příležitosti, které škola nabízela. Cestovala jsem, měla spousty praxí na zajímavých místech. Myslim, že spousta lidí Vám řekne, že to co dělali na střední už nikdy dělat nechtějí. Tak já jsem pravý opak. Vždy jsem milovala jídlo a pohyb. Pracovala jsem v restauracích, pro cateringové společnosti a v bistrech. Miluju ochutnávat nová jídla a taky zároveň miluju silový tréninky, běh, mobilitu... Stala jsem se trenérkou, vymýšlím recepty plné bílkovin, protože jsem zjistila jak je pro dost žen náročné jíst více bílkovin, ale chutně. Nikdo nechce jíst stále kuřecí na vodě s brokolicí. 
Vlastně ke všemu mě přivedl pan Šach. Nejenom k lásce k pohybu, ale k lásce k jídlu, kterou jsem celý život moc neměla. Vlastně měla, ale dost nezdravou. 
Stres jsem řešila sladkým. Miluju všechno jídlo –⁠  zeleninu, ovoce, zdravé věci, ale i dortíčky.
V roce 2020–⁠ 2021 jsme měli dost náročné období. Pan Šach měl dva epileptické záchvaty, doba covidu, kdy jsme náš obrovský gym měli spíš jen jako nejdražší kancelář, jsme zakončili tím, že jsme gym uzavřeli. Stres byl na denním pořádku, bylo to náročné období a mně se po celém těle objevily bílé pupínky… Byly na prsou, potom na rukách, břiše a celých zádech. Poté se slily do jedné velké skvrny. 
Koupila jsem si knihu medical media, začala studovat, co bych mohla udělat. Zkusila jeho očistu, kdy jsem musela třetí den skončit, protože jsem kojila. Omezila jsem to tedy vše podle svého a přestala jsem jíst vše bez cukru, lepku a laktózy. V tu chvíli jsem zjistila, že nikde není nic skvěleho sladkého. Ano datlové tyčinky na různé způsoby, ale vždy to nebylo ono. Chyběla mi tyčinky s vynikajícím krémem, která bude sladko,hořko lehounce slaná… a proto jsem vymyslela Liluky
Ambasador doporučuje