Objevte pomoc z přírody a využijte ji při nejrůznějších potížích. Vsaďte na přírodní tinktury a extrakty, které mohou posloužit jako alternativa ke konvenčním přípravkům. Mezi nimi najdete i přírodní směs účinných CO2 extraktů, kterou oceníte pro dlouhou řadu účinků a zdravotních benefitů. Navíc se dá využít jak k vnitřnímu, tak i vnějšímu použití.

Máme zde pro vás 2 produkty
Máme zde pro vás 2 produkty

100% přírodní složení v bio kvalitě

Směs vyniká 100% přírodním složením a bio kvalitou. Společně se speciální metodou zpracování si tinktury a extrakty zachovávají mnohonásobně vyšší obsah prospěšných látek ve srovnání s oleji lisovanými za studena.

Dokonalá kombinace silných přírodních extraktů 

Přírodní antimykotická a antibakteriální směs nabízí dokonalou kombinaci více silných přírodních extraktů. V této směsi se skvěle doplňují extrakty z oregana, šalvěje, kurkumy, chmele, lékořice a hřebíčkovce.

Účinky antimykotické a antibakteriální směsi

Funguje jako účinný antioxidant, podporuje normální funkci dýchacího systému, střevního traktu a kardiovaskulárního systému. Podporuje normální trávení a zajišťuje rovnováhu vaginální mikroflóry. Normalizuje činnost nervové soustavy a navozuje klidný spánek. Kromě toho také tato směs podporuje normální funkci imunitního systému.

Vnitřní i vnější použití směsi

Antimykotická a antibakteriální směs je ideální k vnitřnímu i vnějšímu použití. V případě vnějšího použití stačí 3x denně nanést přímo na postižení místo. U vnitřního použití jednoduše přidejte pár kapek do malého množství teplého či studeného nápoje.