Ashwagandha je považována za královnu adaptogenů. Podporuje celkovou odolnost vůči stresu, působí příznivě na sexuální a reprodukční funkce můžu i žen a přispívá k celkové vitalitě těla a mysli. Obsahuje cenné látky, především jedinečné withanolidy a hodí se k navrácení hormonální rovnováhy, doplnění energie u sportovců či při psychickém vypětí. 

Máme zde pro vás 1 produkt
Máme zde pro vás 1 produkt

Blahodárné účinky na zdraví a psychiku

Ashwagandha, přezdívaná indický ženšen, představuje přírodní produkt k podpoře zdraví. Její sílu můžete využít v podobě několika různých produktů – například kapsle s extraktem z indického ženšenu, čokoládu s práškem z kořene ashwagandhy nebo najemno namletý prášek, který můžete jednoduše přidat do oblíbeného nápoje nebo pokrmu.

Nabídne mnoho blahodárných účinků na zdraví i psychiku. Mimo jiné posiluje imunitní systém, podporuje funkci štítné žlázy, zlepšuje výdrž a vytrvalost, zlepšuje koncentraci a stále více se zkoumají i její případné omlazující účinky. 

Kapsle s extraktem z Ashwagandhy

Kapsle s extraktem v sobě kombinují tradiční způsoby ajurvédy s moderními postupy. Kapsle s biologicky nejdostupnějším kořenovým extraktem podporují celkovou odolnost vůči stresu a příznivě působí na reprodukční a sexuální funkce mužů i žen.

Dále je možné zakoupit jemně mletý prášek z kořene Ashwagandhy, který obsahuje indický ženšen, který se v ajurvédě používá již po tisíciletí. Pomáhá podporovat duševní zdraví a kvalitu spánku, podporuje energii a vitalitu. Prášek stačí rozmíchat ve vodě nebo přidat do oblíbeného jídla či nápoje.

Kvalitní čokoláda jako záchrana při PMS a bolestivé menstruaci

I čokoláda může být zdravá. Varianta s obsahem extraktů z Ashwagandhy a macy peruánské v kombinaci s kvalitním kakaem pomáhá ukojit neodolatelné chutě na sladké nejen během PMS nebo bolestivé menstruace.