Karolína Nováková

Jmenuji se Karolína, ale všichni mne pravděpodobně budete znát jako Kerolajnu.

Miluji svou rodinu, přírodu, nabývání nových informací, sport a v neposlední řadě svou práci, která pro mne vlastně není prací, ale posláním a koníčkem. Již 7 let se pohybuji v oblasti zdraví a životního stylu, denně pracuji s klienty na hledání cesty za zdravým a krásným tělem, přednáším pro veřejnost i studenty základních a středních škol. Ke zdravému životnímu stylu a především změně jídelníčku jsem se dostala díky svým zdravotním problémům a ztrátou důvěry v západní medicínu, cesta to byla trnitá, ale nebylo jediného dne, kdy bych jí litovala.

Jsem skálopevně přesvědčena, že prevence zdravým životním stylem je nejlevnější a nejefektivnější způsob, jak být zdráv a zodpovědnost za své zdraví by měl každý vzít do svých rukou.

Goodie je srdcová záležitost, naší filozofií je šířit zdravý životní styl a sílu z přírody mezi všechny, kteří o to mají zájem. Pracujeme s láskou, protože jinak to ani neumíme.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení