Kateřina Routová

Jmenuji se Kateřina Routová a moje práce je mimo jiné kosmetický poradce a make-up artist. Momentálně čekáme s manželem malou princeznu, takže moje pozornost teď směřuje i na dětskou kosmetiku.

 

Všechno to začalo jako koníček a vášeň v make-upu. Začala jsem si dělat různé kurzy, rekvalifikace, navštěvovat různé přednášky a spojila jsem se s pár dermatology, se kterými občas konzultuji své kroky a názory.  Velmi rychle mi ale došlo, že make-up artist můžete být sebelepší, ale make-up vždy bude vypadat nejlíp na zdravé pleti. A tam začala moje „posedlost“ péčí o pleť. Už to bude 6 let co se kosmetice, složení kosmetiky a pleti věnuji. Pravidelně se snažím pomáhat ženám, dívkám, které díky problémům s pletí ztratily své zdravé sebevědomí. Kdo mě sleduje na Instagramu (katerina_routova), může tyto proměny sledovat se mnou a třeba se i něčemu přiučit. Nedokážu popsat radost jakou mám, když mi žena pošle fotku své proměny s děkováním, že díky mně získala zpět sebevědomí a konečně může chodit ven nenalíčená. Těší mě, že moje práce je i můj koníček.

 

Mezi mé oblíbené produkty Goodie patří konjak houbička black a black jílová pleťtová maska.

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení