Maca Triple Power–trojí síla z přírody

Proč vlastně TRIPLE power? Existuje několik odrůd, vybrali jsme tři neznámější, nejúčinnější–žlutá, červená, černá a spojili jsme jejich nepřekonatelnou přírodní sílu v jednom produktu.

 

Pro koho je Maca Triple Power vhodná?

Maca Triple Power je vhodná pro muže i pro ženy trpící příznaky spojenými s hormonální nerovnováhou.

 

Účinky Maca Triple Power

Látky obsažené v kombinaci odrůd této rostliny podporují fyzické i duševní zdraví, suexualitu, plodnost, výkon, koncentraci, paměť. Dodávají energii a celkově zlepšují vitalitu a výkon.

 

Záruka kvality

Náš prášek z odrůd řeřichy peruánské dovážíme v organické BIO kvalitě přímo z Peru od místních dodavatelů, kteří kořen macy zpracovávají šetrným způsobem bez příměsí a GMO. Výsledkem je RAW čistý přírodní produkt. 

 

Věděli jste že?

Peruánci macu uctívají a věří, že byla seslána vysoko z hor bohem jménem Virakoča. Hlíza připomínající řepu získala jméno Ma-ca “rostlina přicházející z výšin, aby posílila”. Maca získává z půdy v extrémních podmínách kde roste spoustu síly a živin. Inkové ji začali pěstovat pro její účinky, aby byli odolnější vůči nepříznivému počasí, ale také energičtější a vitálnější. Pravděpodobně se díky jejím afrodiziakálním účinkům rychle jihoamerické kmeny rozrůstaly.

 

Maca (Lepidium meyenii) neboli řeřicha peruánská se pěstuje ve vysokých nadmořských výškách v Andách v Jižní Americe, kde ji konzumují místní obyvatelé v nejrůznějších podobách na denní bázi. Všechny její odrůdy slouží dlouhá léta nejen jako potrava, ale své uplatnění má i v medicíně. Nejznámější jsou tyto barevné variace: žlutá, červená a černá. Přestože se jedná o jednu a tu samou plodinu, každá z těchto odrůd se vyznačuje trochu jinými účinky.

 

A jaké jsou vlastně rozdíly v jednotlivých odrůdách?

 

Žlutá maca

Žlutá maca je nejdostupnější a nejznámější ze všech. Má nejméně výraznou chuť a je vhodná pro zvýšení sexuálních funkcí u mužů i u žen. Pro ženy je vhodná ke zmírnění příznaků menopauzy. Podporuje hormonální rovnováhu. Má specifickou, lehce nasládlou chuť.

 

Účinky žluté macy:

 1. dodává energii
 2. podporuje vitalitu
 3. podporuje plodnost
 4. podporuje hormonální rovnováhu
 5. podporuje duševní zdraví

 

Červená maca

Podobně jako maca žlutá i černá podporuje červená maca hormonální rovnováhu. Ze všech odrůd je nejvzácnější, vyniká nejvyšším aminokyselinovým spektrem a obsahuje i nejvíce antioxidantů. Má také nejvíce fytonutrientů, zejména alkaloidů, tříslovin, saponinů a steroidů. Je vhodná i pro děti od 3 let vzhledem k její velmi sladké příjemné chuti.

 

Účinky červené macy:

 1. podporuje hormonální rovnováhu
 2. obsahuje vysoké množství antioxidantů
 3. zlepšuje kvalitu kostí

 

Černá maca

Podobně jako maca žlutá a červená podporuje hormonální rovnováhu a sexuální funkce. Je velmi účinná jako rychlý zdroj energie, podporuje výkon, vytrvalost a pomáhá při koncentraci. Přispívá k podpoře plodnosti.

 

Účinky černé macy:

 1. podporuje energii a vytrvalost
 2. podporuje plodnost a sexuální funkce
 3. podporuje paměť a koncentraci
 4. zlepšuje kvalitu spermií u mužů
 5. zlepšuje kvalitu spánku
 6. posiluje imunitu

 

IMG_8708

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení