Maca Triple Power–trojí síla z přírody

Proč vlastně TRIPLE power? Existuje několik odrůd, vybrali jsme tři neznámější, nejúčinnější–žlutá, červená, černá a spojili jsme jejich nepřekonatelnou přírodní sílu v jednom produktu.

 

Pro koho je Maca Triple Power vhodná?

Maca Triple Power je vhodná pro muže i pro ženy trpící příznaky spojenými s hormonální nerovnováhou.

 

Účinky Maca Triple Power

Látky obsažené v kombinaci odrůd této rostliny podporují fyzické i duševní zdraví, suexualitu, plodnost, výkon, koncentraci, paměť. Dodávají energii a celkově zlepšují vitalitu a výkon.

 

Záruka kvality

Náš prášek z odrůd řeřichy peruánské dovážíme v organické BIO kvalitě přímo z Peru od místních dodavatelů, kteří kořen macy zpracovávají šetrným způsobem bez příměsí a GMO. Výsledkem je RAW čistý přírodní produkt. 

 

Věděli jste že?

Peruánci macu uctívají a věří, že byla seslána vysoko z hor bohem jménem Virakoča. Hlíza připomínající řepu získala jméno Ma-ca “rostlina přicházející z výšin, aby posílila”. Maca získává z půdy v extrémních podmínách kde roste spoustu síly a živin. Inkové ji začali pěstovat pro její účinky, aby byli odolnější vůči nepříznivému počasí, ale také energičtější a vitálnější. Pravděpodobně se díky jejím afrodiziakálním účinkům rychle jihoamerické kmeny rozrůstaly.

 

Maca (Lepidium meyenii) neboli řeřicha peruánská se pěstuje ve vysokých nadmořských výškách v Andách v Jižní Americe, kde ji konzumují místní obyvatelé v nejrůznějších podobách na denní bázi. Všechny její odrůdy slouží dlouhá léta nejen jako potrava, ale své uplatnění má i v medicíně. Nejznámější jsou tyto barevné variace: žlutá, červená a černá. Přestože se jedná o jednu a tu samou plodinu, každá z těchto odrůd se vyznačuje trochu jinými účinky.

 

A jaké jsou vlastně rozdíly v jednotlivých odrůdách?

 

Žlutá maca

Žlutá maca je nejdostupnější a nejznámější ze všech. Má nejméně výraznou chuť a je vhodná pro zvýšení sexuálních funkcí u mužů i u žen. Pro ženy je vhodná ke zmírnění příznaků menopauzy. Podporuje hormonální rovnováhu. Má specifickou, lehce nasládlou chuť.

 

Účinky žluté macy:

 1. dodává energii
 2. podporuje vitalitu
 3. podporuje plodnost
 4. podporuje hormonální rovnováhu
 5. podporuje duševní zdraví

 

Červená maca

Podobně jako maca žlutá i černá podporuje červená maca hormonální rovnováhu. Ze všech odrůd je nejvzácnější, vyniká nejvyšším aminokyselinovým spektrem a obsahuje i nejvíce antioxidantů. Má také nejvíce fytonutrientů, zejména alkaloidů, tříslovin, saponinů a steroidů. Je vhodná i pro děti od 3 let vzhledem k její velmi sladké příjemné chuti.

 

Účinky červené macy:

 1. podporuje hormonální rovnováhu
 2. obsahuje vysoké množství antioxidantů
 3. zlepšuje kvalitu kostí

 

Černá maca

Podobně jako maca žlutá a červená podporuje hormonální rovnováhu a sexuální funkce. Je velmi účinná jako rychlý zdroj energie, podporuje výkon, vytrvalost a pomáhá při koncentraci. Přispívá k podpoře plodnosti.

 

Účinky černé macy:

 1. podporuje energii a vytrvalost
 2. podporuje plodnost a sexuální funkce
 3. podporuje paměť a koncentraci
 4. zlepšuje kvalitu spermií u mužů
 5. zlepšuje kvalitu spánku
 6. posiluje imunitu

 

IMG_8708