Bylinné směsi obsahují pečlivě navrženou recepturu ručně sbíraných bylin v BIO kvalitě. Kromě lahodné chuti mohou nabídnout i potřebné terapetuické účinky – zklidnění pro kvalitní spánek, uvolnění při menstruaci či celkovou harmonizaci pro ženy během celého cyklu.

Máme zde pro vás 1 produkt
Máme zde pro vás 1 produkt

Uvolnění během menstruace

Vychutnejte si šálek kvalitního bylinného čaje, na kterém si nejen pochutnáte, ale zároveň také uděláte něco dobrého pro své zdraví. Menstruační čaj ze směsí účinných bylin je ideální volbou během bolestivé menstruace. Pomáhá navozovat příjemnou relaxaci, tiší bolest a jiné pocity diskomfortu. Přispívá k duševní pohodě a vyrovnává vaginální mikroflóru. A kromě toho také výborně chutná a voní.

Kvalitní a ničím nerušený spánek

V případě problémů se spánkem nemusíte hned sahat po chemii. Řešení nabízí i příroda. Čaj pro lepší spánek vám pomůže snadněji relaxovat a usínat. Má zklidňující účinky a zbavuje tělo i mysl napětí. Navozuje zdravý spánek a zahání myšlenky, které se vám před spaním vkrádají do hlavy. 

Denní čaj pro ženy

Denní čaj pro ženy z ručně nasbíraných bylin podporuje přirozený komfort a relaxaci během celého ženského cyklu. Pomáhá snižovat stres, podporuje správnou funkci trávení, činnost jater a kardiovaskulárního systému. Díky obsahu ibiškového květu výborně chutná.

Nečaj rooibos 

Nečaj rooibos bez obsahu kofeinu je bohatý na cenné antioxidanty a minerální látky. Má typickou nezaměnitelnou chuť a je ideální volbou pro doplnění pitného režimu. Skvěle chutná teplý, s medem nebo i ledově vychlazený.