Pitný režim se vám bude dodržovat mnohem lépe, pokud si jej zpestříte o čaje a kávu v bio kvalitě. Nahraďte klasickou kávu kávovinovými náhražkami, pochutnejte si na sáčkových nebo sypaných čajích, dopřejte si kvalitní bylinné čaje nebo zdraví prospěšný matcha, který vás nadchne mnoho blahodárných účinků na zdraví.

Máme zde pro vás 2 produkty
Máme zde pro vás 2 produkty

Zdravější alternativy kávy

Pokud chcete nahradit klasickou kávu zdravější alternativou, jsou kávovinové nápoje skvělou volbou. Jsou mimořádně chutné a voňavé, ale především potěší mimořádným obsahem živin. Třeba takové macaccino je navíc obohacené u cenné superpotraviny. Mimo něj si ještě můžete pochutnat pampeliškovém kávovinovém nápoji

Chutné sáčkové a sypané čaje

I sáčkové čaje mohou být kvalitní. Objevte jedinečnou chuť a aroma v bio čaji s rychlou, jednoduchou a pohodlnou přípravou. Sypané čaje vám umožní vychutnat si v pohodlí domova čaj připravený jako od mistra. Vyberte si z černých a zelených čajů variantu, kterou máte nejraději a vychutnejte si jeho plnou chuť a aroma.

Bylinkové čaje pro zdraví

Bylinné čaje vyrobené z ručně sbíraných bylin potěší nejen zajímavou chutí, ale také léčivými účinky. Mohou vám pomoci například zlepšit kvalitu spánku, zpříjemnit usínání nebo relaxaci, ulevit od bolesti nebo harmonizovat ženský cyklus. 

Matcha pro energii a vitalitu

Čaj matcha je známý pro své blahodárné účinky. Obsahuje velké množství chlorofylu, který působí proti choroboplodným bakteriím, pomáhá tělu v boji proti infekcím a posiluje obranyschopnost organismu. Kromě toho matcha obsahuje přírodní antioxidanty a aminokyseliny. Právem tak patří mezi nejkvalitnější zelené čaje vůbec.