Vyzkoušejte účinný přírodní doplněk stravy s obsahem CBG. Kanabigerol je typ kanabinoidu bez psychoaktivních účinků podobně jako CBD obsažený v rostlinách konopí. Pyšní se dlouhou řadou prokazatelných účinků na lidské zdraví. Můžete ho vyzkoušet například v podobě full spectrum oleje.

Máme zde pro vás 1 produkt
Máme zde pro vás 1 produkt

Zdravotní benefity, které užívání CBG přináší

Užívání CBG přináší hned několik zdravotních benefitů. Působí na endokanabinoidní systém, kde dokáže regulovat celou řadu procesů, kdy podporuje zklidnění a kvalitní spánek. CBG kapky se rovněž uplatňují pro možné zmírnění bolestí. 

CBG full spectrum konopný olej

Důvěřujte přírodě a objevte výtažky z konopí v podobě uznávaných kanabinoidů. CBG full spectrum konopný olej obsahuje vedle CBG také konopný olej a ostatní kanabinoidy ve stopovém množství. 

Lokální produkce a šetrná metoda zpracování

Svěřte své zdravotní potíže CBG kapkám. Díky tomu, že CBG pochází lokální produkce konopí a kapky jsou celospektrální, získané nejšetrnější metodou, zachovává si tento kanabinoid maximum svých účinných látek. 

U celospektrálního CBG konopného oleje vedle mnoha významných účinků na zdraví oceníte také jednoduché a pohodlné užívání. Díky praktickému kapátku se velice snadno a přesně dávkuje.