Zdravé, bez zbytečných umělých přísad a maximálně ovocné – přesně takové jsou poctivé chia džemy. O typickou konzistenci se starají chia semínka, která dokážou zvětšit svůj objem až 12× a vytváří potřebný gel. Výsledný chia džem tím pádem neobsahuje žádná zbytečná aditiva, ale pouze semínka a ovoce, kdy o poctivosti svědčí i fakt, že na 100 g džemu se spotřebuje zhruba 200 g ovoce. Vyzkoušejte svěží chuť malinového chia džemu, vytříbený borůvkový džem či džem z arónie.

Máme zde pro vás 8 produktů
Máme zde pro vás 8 produktů

Lahodné chutě pro mlsné jazýčky

Začněte den s chutí a mlsejte bez výčitek se zdravými a kvalitními chia džemy, které se stanou zajímavým zpestřením vaší snídaně.

Vyzkoušejte bio chia džemy s vysokým obsahem kvalitního ovoce v některé ze zajímavých příchutí, které jsou jako stvořené i pro mlsné jazýčky. Ochutnejte svěží chuť malin, slaďoučkých borůvek nebo výrazné a mírně natrpklé aronie. 

Chia semínka pro zdraví

Chia džem vás překvapí nejen plnou ovocnou chutí, ale také nutričně vyváženými hodnotami díky obsaženým chia semínkům, které právem patří mezi významné superpotraviny. Ty jsou hotovou zásobárnou cenných živin, vlákniny, minerálů a antioxidantů. Dodávají džemům na hustotě a posouvají jejich nutriční hodnotu na vyšší level.

Kvalitní složení bez přidaného cukru

Bio chia džemy s poctivým přírodním složením si zamilujete nejen pro jejich výtečnou chuť a vůni, ale také pro kvalitní složení. Marně byste v nich hledali přidaný cukr, obsahují totiž pouze přirozeně se vyskytující cukry z ovoce. Použité suroviny navíc pocházejí z ekologického zemědělství. V džemech nenajdete ani zahušťovadla, konzervační látky, barviva ani aromata.