Chlorella, mikroskopická sladkovodní řasa, představuje jeden z nejkomplexnějších zdrojů živin v rostlinné říši. Obsahuje až 65 % bílkovin a je přirozeně bohatá na antioxidanty, vitamíny i minerály včetně železa, což ocení především vegetariáni a vegani. Díky prémiové BIO kvalitě a šetrnému RAW zpracování je obsah cenných živin maximální. Chlorella blahodárně působí na imunitu, energii a vitalitu

Máme zde pro vás 2 produkty
Máme zde pro vás 2 produkty

Blahodárné účinky této řasy 

Dejte zeleným superpotravinám zelenou. Dopřejte svému tělu důkladnou očistu a povzbuzení díky zelené superpotravině chlorella a vyberte si některou z variant v podobě tablet nebo prášku z řasy chlorella.

Řasa chlorella je bohatá na důležité vitamíny, minerály a další živiny. Mimo jiné obsahuje i antioxidanty a chlorofyl. V přirozeném zdroji je navíc zajištěna maximální vstřebatelnost vitamínu B12, aminokyselin a omega-3 mastných kyselin. Chlorella efektivně napomáhá účinné detoxikaci organismu a zbavuje tak tělo toxinů, kovů a dalších škodlivých látek.

Chlorella tablety pro energii, vitalitu a pročištění těla

Vyzkoušejte na vlastní kůži blahodárné účinky známé řasy chlorella, která je dostupná ve formě tablet. Pravidelným užíváním kromě efektivního pročištění těla také dodáte svému tělu potřebnou energii a ztracenou vitalitu. 

Green Power Supermix

Dokonalá kombinace zelených superpotravin v podobě řas chlorelly a spiruliny, mladého ječmene a pšenice představuje jedinečný koktejl bohatý na cenné živiny. Prášek ze zelených superpotravin obsahuje velké množství chlorofylu, který je důležitý pro správně fungující imunitní systém, regeneraci organismu, úpravu střevní peristaltiky a funguje i jako zpomalovač stárnutí.