Chutney jako tradiční pikantní doplněk původem z indické kuchyně vyniká svou jedinečnou chutí i pestrým využitím. Tyto vyladěné kořeněné, sladkokyselé dipy jsou ideální k masům, sýrům a jako ochucovadlo do sendvičů či burgerů. Chutney s poctivým složením plným farmářských surovin dodává pokrmům exotický nádech a je vhodný pro ty, kteří rádi experimentují s chutěmi a hledají nové gastronomické zážitky.

Máme zde pro vás 3 produkty
Máme zde pro vás 3 produkty

Cibule, která si skvěle rozumí s červeným vínem

Vylepšete svoje oblíbená jídla o chutney, které promění jakýkoliv pokrm v hotovou delikatesu. Skvěle si rozumí s grilovaným masem, burgery, ale i dalšími jídly. Na výběr máte z několika lahodných a neodolatelných variant. 

Cibule si skvěle rozumí s červeným vínem a směsí lesního ovoce. Díky tomu se stává cibulové chutney ideální volbou ke grilovanému masu, do sendviče nebo burgeru. Obsahuje pouze poctivé farmářské suroviny a žádná éčka ani konzervanty. Je slazeno třtinovým cukrem, které příjemně doladí celkový chuťový projev.

Šmrncovní sladká chuť s hruškami

Nechte se unášet na vlně šmrncovní sladké chuti. Hruškové chutney v kombinaci s ořechy a hřejivým kořením vytváří jedinečnou a nezaměnitelnou chuť, která si skvěle rozumí s různými druhy grilovaných pokrmů. Je slazena datlovou pastou, která chutney dodává na zajímavosti a eleganci.

Dýňová varianta s chilli pro jemně pálivou chuť

Podlehněte jedinečné chuti dýně a chilli, které se společně báječně doplňují v dokonalém dýňovém chutney. Je slazené třtinovým cukrem a je univerzální pochutinou. Využít se totiž dá k masu, pečeným bramborám, ale i jako pomazánka nebo se dá přimíchat do rýže připravené na různé způsoby.