Neohodnoceno

Dárkový set - Restart/Detox

Nikdy není pozdě začít. Dopřejte si očistu se zelenými superpotravinami. Odstraní toxiny z těla a podpoří detoxikační procesy. Obsahují spoustu živin a dodají energii!

 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
1 439 Kč
Kategorie: Dárky
Položka byla vyprodána…

Dárkový set obsahuje:

 

1) KOKOSOVÁ LŽÍCE

100% ekologická kokosová lžíce vyrobena přírodou a opracovaná ručně z kvalitního kokosového dřeva znásobí požitek z každého jídla a posune ho na jiný level.

 

2) SPIRULINA TABLETY BIO 150 G

Spirulina (Arthrospira platensis) je jednobunečná modrozelená sladkovodní řasa. Jedná se o významný antioxidant, který má blahodárné účinky na naše zdraví. Pěstuje se ve filtrované přírodní vodě pod přísnou kontrolou a suší se přirozeným odpařováním vody. Díky RAW a BIO kvalitě si uchovává nejvyšší možnou kvalitu a obsah vitamínů, minerálů a chlorofylu. Tablety neobsahují žádné přidané látky a umožňují bezproblémovou konzumaci kdykoliv a kdekoliv.

 

3) CHLORELLA TABLETY BIO 150 G

Chlorella je cenným zdrojem biologicky aktivních látek, antioxidantů a chlorofylu. Naše chlorella (Chlorella pyrenoidosa) má dezintegrované neboli narušené buněčné vazby, což zaručuje vysokou vstřebatelnost zejména vitamínu B12, aminokyselin a omega–3 mastných kyselin. Díky šetrné metodě sušení je zaručeno maximální množství a kvalita mikronutrientů. Naše chlorella pochází z ekologického pěstitelství. Podporuje celkové pročištění těla, obranyschopnost, vitalitu, energii, normální trávení a funkci jater.

 

4) MLADÝ JEČMEN - ŠŤÁVA BIO, RAW 150 G

Mladý ječmen (hordeum) v té nejlepší kvalitě pochází z panensky čisté oblasti vulkanického jezera v Utahu, kde se pěstuje dle zásad ekologického zemědělství. Mladé zelené výhonky se pěstují a sklízí v období, kdy dosahují maximálního množství nutričních látek. Čerstvě vylisovaná šťáva z mladého ječmene se následně zpracovává ve vakuu velmi šetrným způsobem při teplotách do 41 °C. Stále je proto bohatě nabitá minerály a stopovými prvky, které si z ní rostliny do sytosti berou. Chladnější počasí jim umožňuje pomalejší růst s vysokým vstřebáváním a ukládáním živin.

 

Nejste spokojeni s tímto složením? Vlastní krabici si můžete sestavit z produktů ZDE.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: