Avo toast

Avo toast

Čerstvý kváskový chléb s avokádem „ready to eat“ a vajíčkem s tekutým žloutkem je kombinace, které neodolá nikdo. V kombinaci se semínky a listovým salátem tak vzniká nutričně vyvážená snídaně nebo brunch.


Müsli tyčinky

Müsli tyčinky

Na svačinu, s jogurtem k snídani nebo jako sladká tečka ke kávě. Tyčinky se zkrátka doma neztratí! 


Zdravé tyčinky

Zdravé tyčinky

Proč kupovat ke svačině tyčinky? Jejich zdravou verzi si můžete připravit jednoduše doma. Nejenže budete mít pod kontrolou použité ingredience, ale zároveň vás to vyjde mnohem levněji.


RAW tyčinky

RAW tyčinky

Raw tyčinky jsou skvělým zdrojem energie a zároveň zaženou chuť na sladké díky přirozeně sladké chuti. Obsahují pouze přirozeně vyskytující se sacharidy, tuky a bílkoviny. Jsou jednoduché na přípravu, je to zábava. Kvalitu použitých ingrediencí máte pod kontrolou a zdravou svačinku vždy při ruce!


Oříškovo-semínkový chlebík se sušenými rajčaty

Oříškovo-semínkový chlebík se sušenými rajčaty

K pečení chlebů už dávno nepotřebujeme mouku, stačí smíchat semínka, oříšky a ostatní úžasné ingredience, díky kterým má navíc chlebík skvělé výživové hodnoty, vysoký obsah zdravých rostlinných tuků, bílkovin a vlákniny. Neobsahuje oproti kupovaným chlebům žádná „éčka“, ochucovadla nebo stabilizátory. Hodí se k snídani, ke svačině, ale i k obědu, třeba jako příloha k polévce nebo k salátu.


Cizrnový hummus

Cizrnový hummus

Do letních horkých dní se skvěle hodí studený pokrm původem z Libanonu a okolních států - hummus! Název může být zavádějící, ale věřte tomu, že je to opravdu mňamka. Skvělé je také to, že si jej můžete dochutit podle sebe a podávat na mnoho způsobů například se zeleninou, pečivem, krekry, ale i s masem.


Jemný cizrnový hummus s tahini

Jemný cizrnový hummus s tahini

Připravte si lahodně jemný hummus z cizrny doladěný krémovou sezamovou pastou tahini. Tento oblíbený libanonský-izraelský recept se skvěle hodí k zelenině či pečivu.