Dominika Hostinská

Ahoj!🙂

jmenuji se Dominika Hostinská a jsem koučkou zdravého životního stylu.

Na začátku bylo mým cílem pouze vypadat dobře, což pro mě tou dobou znamenalo udržovat si nízké % tuku. Bohužel s tím přišla i ztráta menstruace a velká obsese v hlídání jídla. Ovšem ne jeho kvality, ale kalorií.

Toto zacyklení mi trvalo zhruba rok než jsem si uvědomila, že takhle žít nechci a ani nechci jít tímto příkladem ostatním ženám a dívkám. Rozhodla jsem se jít na to jinak a to cestou skutečného zdraví.

Nyní mi záleží nejen na tom, co si dennodenně vkládám do úst, ale současně i na dalších aspektech zdravého životního stylu, které dopľnují tu celkovou, jak ráda říkám, skládanku skutečného zdraví. Patří sem přírodní kosmetika, netoxická domácnost, kvalitní spánek, otužování a spoustu dalších věcí, které jsem postupně zařadila do svého života a díky kterým se konečně cítím skvěle po všech stránkách. A víte co? Když jsem pustila z hlavy své tělesné % tuku a zaměřila se na zdraví, zjistila jsem, že udržovat si optimální hmotnost je pro naše těla naprosto přirozené. Jen to chce žít ZDRAVĚ a právě proto pro mě Goodie a celý jeho sortiment tak moc nadchnul!

A v tomto směru je mi i mnohem příjemnější jít příkladem než se stále jen honit za "dokonalostí", která stejně neexistuje.
Ambasador doporučuje