Sangre de drago neboli dračí krev se v tradiční peruánské medicíně používá jako antioxidační, antivirový, protizánětlivý i imunomodulační medikament na celou řadu zdravotních obtíží. Díky unikátnímu fytochemickému složení má mimo jiné i nepřekonatelné hojivé schopnosti - vytváří na ránách funkční tekutý obvaz, který zastavuje krvácení, chrání před infekcemi a několikanásobně urychluje samotné procesy hojení. Opravdu univerzální přírodní pomocník do každé domácí lékárničky i na cestování. 

Máme zde pro vás 1 produkt
Máme zde pro vás 1 produkt

Extra hojivé schopnosti

Vyzkoušejte dračí krev, účinnou pomoc z přírody, kterou oceníte v mnoha ohledech. Pro dlouhou řadu účinků by vám tato tinktura neměla v domácí lékárničce rozhodně chybět. 

Dračí krev je ideálním řešením z přírody na kožní a jiné problémy. Mnohonásobně urychluje procesy hojení a na ráně funguje jako funkční tekutý obvaz. Pomáhá zastavit krvácení a je tak univerzálním přírodním pomocníkem doma i na cestách.

Pomocník při virózách

Bylinné kapky – dračí krev nejsou oblíbené jen pro hojivé vlastnosti. Dají se totiž užívat i vnitřně, kdy působí blahodárně na žaludek, tenké a tlusté střevo, slezinu a další orgány.

Tyto kapky jsou univerzálním přírodním pomocníkem, který si velice rychle najde čestné místo v domácí lékárničce. Tinktura z dračí krve poskytuje různým druhům poranění efektivní ochranu před infekcí. 

Kvalitní přírodní složení bez zbytečných složek

Tinktura z dračí krve se může pyšnit efektivními účinky i z důvodu čistě přírodního kvalitního složení. Neobsahuje totiž žádné umělé přísady, konzervační látky ani zbytky pesticidů a hnojiv. Díky tomu se k vám dostane přesně v takové kvalitě a složení, jak ji už před několika staletími používali domorodci v Peru.