Echinacea patří mezi nejpoužívanější byliny v tradičním léčitelství napříč celým světem. Patří mezi silné imunostimulanty, kdy efektivně podporuje imunitní systém a přirozenou obranyschopnost, takže bývá nápomocná hlavně během chřipkového období. Obsahuje rozmanité spektrum aktivních látek, takže nabízí mnoho terapeutických vlastností například pro činnost jater, dýchací systém i zdraví močových cest. 

Máme zde pro vás 1 produkt
Máme zde pro vás 1 produkt

100 % přírodní tinktura z kořene echinacey

Tinktura z echinacei je ideálním podpůrným prostředkem pro posílení imunitního systému a jako obrana během období chřipek a nachlazení. Objevte účinnou sílu z přírody a využijte efektu echinaceových kapek nejen na lepší obranyschopnost organismu ale i pro jejich další blahodárné účinky.

Podpořte svoje zdraví přírodním produktem. Kapky obsahují 100% přírodní tinktury z kořene echinacey. Právě v kořeni echinacey se nachází největší množství účinných látek. Tinktura neobsahuje umělé přísady ani konzervanty a je vysoce vstřebatelná. 

Výrazné posílení imunity a obranyschopnosti

Bacily už nebudou mít žádnou šanci. Echinacea dokáže účinně posílit imunitu a obranyschopnost organismu. Zároveň také podporuje normální funkci horních cest dýchacích, takže je ideálním doplňkem v době nachlazení a jiných respiračních onemocnění. Pomáhá také výrazně zkrátit celkovou dobu nachlazení a snížit pravděpodobnost jeho vzniku.

Další zdravotní benefity

Kromě pozitivního vlivu na imunitní systém echinaceová tinktura také podporuje normální funkci močových cest a dýchacího systému, zlepšuje zdravý stav pokožky, vlasů a nehtů, normalizuje stav kloubů a podporuje činnost jater. Má zároveň i detoxikační a očišťující vlastnosti.