Superpotraviny obohatí a doplní vyvážený jídelníček spektrem cenných živin. Díky celistvému složení řada látek působí na tělo se synergickým efektem, takže ještě lépe, než při izolované konzumaci jen jediné účinné složky. BIO původ a RAW šetrné zpracování zvyšuje obsah prospěšných složek, takže do těla efektivně doplníte nejrůznější vitamíny, minerály, antioxidanty i řadu dalších látek pro podporu imunity, zvýšení energie a výkonnost.

Psyllium - pro normalizování funkce trávení

Dopřejte svému zdraví něco navíc a zařaďte pravidelně do svého jídelníčku doplněk stravy v podobě funkčních superpotravin. Mezi funkční superpotraviny lze právem zařadit i psyllium. Jedná se o rozpustnou vlákninu, která pomáhá normalizovat funkci trávení a udržovat normální hladinu cholesterolu. Psyllium je ideálním řešením ve chvíli, kdy z běžné stravy nepřijímáte dostatek vlákniny.

Acai – superpotravina nabitá cennými antioxidanty

Acai berry patří mezi superpotraviny, které vynikají pestrým spektrem zdravotních benefitů. Acai svou velikostí, tvarem a chutí připomíná borůvky. Jedná se o superpotravinu nabitou cennými antioxidanty a dalšími prospěšnými látkami, které působí blahodárně na zdraví.

Řasy spirulina a chlorella - pro detoxikaci, energii a vitalitu

Řasy spirulina a chlorella obsahují vysoké množství chlorofylu. Jsou ideální volbou pro účinnou detoxikaci organismu. Kromě toho také podporují funkci jater a normalizují činnost trávicího systému.

Moringa – přírodní komplexní multivitamín 

Objevte dokonalý přírodní komplex multivitamínů. Moringa je prášek v prémiové bio kvalitě. Je přirozeným zdrojem vitamínů B6, C, vápníku, fosforu, draslíku, hořčíku a dalších výživných látek. Působí blahodárně na psychiku, pomáhá při únavě a vyčerpání.