Granoly zapečené s láskou si zamilujete díky chuti i nekompromisně čistému a poctivému složení. Obsahují výhradně vysoce kvalitní suroviny, vynikající výběrovou čokoládu, pouze přírodní sladidla a kvalitní tuky. Nenajdete v nich klasický bílý cukr, ani palmový olej. Poctivá ruční výroba v rodinné pražírně umožňuje maximální kontrolu kvality a neodolatelnou domácí chuť.

Máme zde pro vás 6 produktů
Máme zde pro vás 6 produktů

Žádný cukr ani palmový olej

Snídaně je základ dne. Dopřejte si proto jako zdravou snídani zapečenou granolu v příchutích, kterým neodoláte, a nastartujte nový den s chutí.  

Granoly jsou vyrobené z vysoce kvalitních surovin a neobsahují klasický bílý cukr ani palmový olej. Pochutnejte si na granole s čokoládou, ovocem nebo skořicí a začněte den s chutným a zdravým jídlem.

Granola s tmavou nebo bílou čokoládou

Granola s tmavou nebo bílou čokoládou je ideální volbou pro všechny milovníky čokolády. Složení je navíc přirozeně bez lepku, což představuje perfektní řešení pro poctivou snídani a zdravý start dne. K tomu je doslazována pouze přírodními sladidly. 

Granola s jahodami a malinami

Milovníci ovoce si přijdou na své. Právě pro ně je určena jahodovo-malinová granola s čistě přírodním složením. Kombinaci ořechů a semínek skvěle doplňuje bílá čokoláda spolu s jahodami a malinami.

Granola s jablky a skořicí

Granola s jablky a skořicí úžasně provoní vaše ráno. Vychutnejte si úžasnou kombinaci různých druhů ořechů, jablek a skořice. Tyto ingredience společně tvoří dokonalou symfonii chutí.