Hořčík představuje esenciální minerál klíčový pro stovky enzymatických reakcí v těle. Podílí se na regulaci nervového systému, udržování zdraví kostí a svalů a přispívá k energetickému metabolismu. Doplnění hořčíku v nejlépe vstřebatelné formě podpořené liposomy pomáhá zmírňovat únavu, podporovat klidný spánek a předcházet svalovým křečím. Doplnění liposomálního hořčíku ve formě kapslí, magnéziového oleje nebo koupele s epsomskou solí ocení především sportovci či lidé s psychicky i fyzicky náročným životním stylem.

Máme zde pro vás 9 produktů
Máme zde pro vás 9 produktů

Epsomská sůl pro vnější i vnitřní použití

Epsomská sůl je skvělou volbou jak pro vnější, tak i pro vnitřní použití. Obsahuje důležité minerály, které se snadno vstřebávají kůží do těla. Napomáhá k celkovému zklidnění organismu po vyčerpání nebo sportovním výkonu. Přináší dokonalou úlevu při pocitu těžkých nohou. Sůl je možné využít do koupele i jako peeling. Vyzkoušejte neutrální variantu, variantu s levandulí, heřmánkem nebo eukalyptem. 

Liposomální magnesium nejen proti stresu

Liposomální magnesium vám pomůže účinně bojovat proti stresu, únavě a vyčerpání. Mimo to přispívá hořčík k duševní rovnováze, hraje důležitou roli pro udržování silných a pružných svalů, zdraví kostí a zubů. Má pozitivní vliv na funkci nervového systému a pomáhá při tvorbě tělesných bílkovin. 

Magnéziový olej při nadměrné fyzické nebo psychické zátěži

Magnéziový olej ve spreji je ideálním řešením při nadměrné fyzické nebo psychické zátěži. Je možné jej aplikovat přes kůži na místech, jako je zápěstí, krk nebo podbřišek. Napomáhá k duševní rovnováze, aktivování přirozené energie těla a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Zároveň také přispívá k procesu obnovy buněk.