Přírodní spalovače tuků. Jak fungují a kdy nejlépe podpoří hubnutí?

Přírodní spalovače tuků. Jak fungují a kdy nejlépe podpoří hubnutí?

Zdravé a udržitelné hubnutí představuje běh na dlouhou trať. Přírodní spalovače tuků však mohou úsilí trochu usnadnit a mírně pomoci k dosažení výsledků. 

Jak vlastně fungují a proč dokážou v těle podpořit spalování tuků? Využijte přírodní látky ve svůj prospěch a na základě jednoduchých doporučení podpořte metabolismus tuků. 


Proč se hubnutí nedaří? Méně známým, ale častým důvodem bývá estrogenová dominance

Proč se hubnutí nedaří? Méně známým, ale častým důvodem bývá estrogenová dominance

Děláte všechno správně, ale hubnutí se stále nedaří? Na vině mohou být hormony, konkrétně estrogenová dominance, která dokáže zamávat s optimálním metabolismem tuku u žen i mužů.

Přečtěte si, proč právě estrogenová dominance bývá častým důvodem, proč se hubnutí nedaří. V článku najdete i akční kroky, jak problém odhalit, vyřešit a konečně začít zdravě hubnout.


10 + 1 tip na zdravé a udržitelné hubnutí

10 + 1 tip na zdravé a udržitelné hubnutí

 Zdravé a udržitelné hubnutí není žádná věda, ale přesto může být neuvěřitelně těžké. Dostatečné znalosti však mohou hrát ve váš prospěch, a když budete vědět, na co si dát pozor a v jakých oblastech se můžete zlepšit, lépe se přiblížíte svému cíli.

Jak podpořit hubnutí správným jídelníčkem a dalšími vědecky podloženými způsoby najdete v následujícím článku!


8 praktických způsobů, jak se zbavit chutě na sladké

8 praktických způsobů, jak se zbavit chutě na sladké

„Začalo to nenápadně. Prostě jsem si pár dní za sebou dala trochu čokolády. Občas taky zákusek, jindy slazené pití. Uběhla nějaká doba a mně došlo, že sladké jím skoro každý den. Z různých důvodů chci omezit příjem cukru, ale vážně mi to dělá problém.“

Něco podobného mi před časem povídala kamarádka. Přiznám se, že i já mám období, kdy jím sladkého více a vnímám, že je nutné ubrat. Třeba zrovna teď. Pokud i vás honí mlsná, pojďte načerpat pár tipů, jak s tímhle nutkáním zatočit! 


Milujete sladké? Víme, jak a čím sladit!

Milujete sladké? Víme, jak a čím sladit!

Už odedávna podvědomě náš mozek vyhledává tři chutě: tučnou, slanou a taky… Sladkou. Nejlepší pak je, když jsou v jídle zkombinovány všechny tři chutě najednou. To si pak doslova vrníme blahem. Ať už jste ve výživě nováčci nebo patříte mezi pokročilé, tak zřejmě víte, že přemíra cukru v jídelníčku našemu zdraví zrovna neprospívá. Jak to ale udělat, pokud se sladké chuti nechcete úplně vzdát? A je cukr v jakémkoliv množství skutečně škodlivý? Na tyto a mnohé další otázky vám odpoví dnešní článek.


Kalorie, počítat či nepočítat?

Kalorie, počítat či nepočítat?

Slovíčko kalorie patří před letní plavkovou sezonou k těm nejvíce skloňovaným. A nutno také říct, že příliš pozitivní zabarvení nemá. Často v nás vyvolá spíš stres a pocit tísně. V dnešním článku vám nabídnu možný úhel pohledu na počítání i nepočítání a připojím pár praktických tipů.


Jak zhubnout navždy, nejen do plavek

Jak zhubnout navždy, nejen do plavek

Jaro se brzy přehoupnedo léta a my už teď odkládáme vrstvy oblečení. Někdo se ve svém těle cítí na jedničku, další ale spokojený není, a říká si, jak to na nadcházející sezónu zase propásl. Podle nás není tolik důležité být hubený, jako být zdravý. Jak to ale dokázat a zeštíhlit ideálně trvale, nejen na tuhle sezónu? Náš článek dává podněty pro zhubnutí, a hlavně pro nastolení zdravějšího života, ve kterém se přebytečná kila po čase ztratí.


Účinky jarního detoxu? Ano i ne!

Účinky jarního detoxu? Ano i ne!

Jaro už vystrkuje růžky, sluníčko začíná mít opět větší sílu a dny se pomalu prodlužují. Někoho to nabíjí energií samo o sobě, jiný přemýšlí, jak se vzpružit. Očista těla i duše prospívá vždy a každému, na jaře i v jiná roční období. Právě teď se ale sociální sítě i další média plní příspěvky o jarních detoxech. Jak to s nimi je? My v GOODIE máme jasno. 

Další