Lichořeřišnice tinktura 100 ml

Možná že lichořeřišnici znáte jako rostlinu ze záhonů, skalek a truhlíků, ale měli byste o ní vědět především to, že je velmi prospěšná zdraví! V lidovém léčitelství se pro své antivirotické, antibakteriální a antimikrobiální vlastnosti využívá už po staletí, například při zánětech horních cest dýchacích. Díky vysokému obsahu vitamínu C, který podporuje správnou funkci imunitního systému, může být obzvláště nápomocná během chřipkového období. Lichořeřišnice působí i proti některým streptokokům a bakteriím, jež mohou způsobovat infekce močových cest. Vyzkoušejte sílu 100% čisté koncentrované tinktury na vlastním těle!

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Značka: Goodie
398 Kč
Kategorie: Imunita
Položka byla vyprodána…

lidovém léčitelství se pro své antivirotické, antibakteriální a antimikrobiální vlastnosti využívá už po staletí, například při zánětech horních cest dýchacích. Díky vysokému obsahu vitamínu C, který podporuje správnou funkci imunitního systému, může být obzvláště nápomocná během chřipkového období. Lichořeřišnice působí i proti některým streptokokům a bakteriím, jež mohou způsobovat infekce močových cest [1]Vyzkoušejte sílu 100% čisté koncentrované tinktury na vlastním těle!

Vlastnosti

Lichořeřišnice je bohatá na vitamin C, kterého obsahuje 71,5 mg/100 g, což odpovídá celým 89 % doporučené denní dávky [2].

  • 100% čistá koncentrovaná tinktura z lichořeřišnice
  • vysoce vstřebatelná
  • bez umělých přísad
  • bez konzervantů
  • bez GMO
  • vegan

Jedná se o čistý bylinný extrakt, a líh ve složení zaručuje, že se při výrobě do tinktury uvolnili naprosto všechny biologicky aktivní složky z extrahovaných rostlin, současně celý výtažek konzervuje a uchovává v původní, čisté a přirozené jakosti. Tinktura představuje skvělý způsob, jak využít vysoce vstřebatelnou sílu přírody v nejvyšší možné koncentraci.

Lichořeřišnice pro naši tinkturu je sbírána v panenské přírodě Vysokých Tater a pochází z malé produkce místní rodiny. 

Hledáte o lichořeřišnici více informací? Nevíte, zda je pro vás vhodná? Přečtěte si krátký článek na našem blogu, ve kterém najdete spousty užitečných údajů.

Složení 

Lichořeřišnice Tropaeolum majus (výluh a šťáva), líh.

Líh ve složení se vyrábí kvašením sacharidů z rostlinné biomasy. 

Použití

Jako doplněk stravy 2krát denně 10 kapek. Nejdříve tinkturu protřepejte, poté nechte rozpustit doporučenou dávku v troše vody, napijte se a pro rychlou vstřebatelnost do krevního oběhu podržte chvíli pod jazykem, než spolknete. 

Upozornění

Těhotným a kojícím ženám doporučujeme konzumaci konzultovat s lékařem. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Skladujte při pokojové teplotě a nevystavujte přímému slunci. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy neslouží jako náhrada pestré stravy. 

Podrobnosti

Prodávající: GOODIE s.r.o.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: