Už podruhé nabízíme příležitost investovat s Goodie

Možnost, jak ochránit peníze před vysokou inflací

V dnešní době neúměrně vysoké inflace je třeba více než kdy jindy myslet na budoucnost. Nenechávejte své peníze jen tak ležet a ztrácet hodnotu.

Vydělávejte tím, že se budete podílet na našem růstu.

Máme už 68 spokojených investorů a další velké plány, proto jsme se rozhodli vydat 2. emisi dluhopisů! Investovat s GOODIE mohou nejen větší investoři, ale hlavně běžní lidé, kteří hledají bezpečnou možnost, jak výhodně zhodnotit své finanční úspory. 

Kolik jste již investovali: 8.160.000 Kč (326.400 €)
1
11–12% p.a.
Zhodnocení
20tis. Kč
(800€)
 Minimální vklad
4x ročně
Výplata výnosu
2-3 roky
Doba úpisu (investice)
goodie2

Proč investovat s GOODIE?

Máme už 68 spokojených investorů a další velké plány, proto jsme se rozhodli vydat 2. emisi dluhopisů!

Investujete-li do dluhopisů GOODIE do roku 2025, bude vaše investice 1. rok zhodnocována úrokem 11% p.a. a 2. a 3. rok získáte úrok ve výši 12 % p.a.

Při registraci na e-shopu získává každý investor 10% slevu na celý sortiment good karma products.

 • Podnikáme smysluplně, udržitelně a zodpovědně.
 • Máme vybudovanou základnu spokojených věrných zákazníků. 
 • Jsme neustále se rozvíjející česká mladá firma s velkým růstovým potenciálem.
 • Obchodní výsledky GOODIE jsou od začátku existence dobré, vždy jsme v kladných ekonomických číslech a každý měsíc udržujeme finanční bilanci v zisku.
 • Světový e-commerce trh se vyvíjí příznivě naším směrem, poptávka po zdravém životním stylu, kvalitních funkčních potravinách a přírodní kosmetice stále roste.
 • Zdraví lidí i planety je smysluplný záměr, který si získává stále více příznivců napříč celou populací.

 

Jak na to?

1. Kontaktujte nás pomocí online formuláře nebo na emailu dluhopisy@goodie.cz.
2. Poskytneme vám kompletní informace, vše vysvětlíme a poradíme.
3. V případě zájmu zašleme smlouvu o úpisu. 
4. Vaši investici složíte na účet společnosti GOODIE k datu splatnosti.
5. Obratem vám zašleme oficiální listinné dluhopisy. 
6. V případě včasné investice obdržíte první výplatu zhodnocení vkladu už v únoru 2023 a další pak pravidelně každé 3 měsíce po celou dobu investice.

% p.a.

Spočítejte si to

V dnešní době neúměrně vysoké inflace je třeba více než kdy jindy myslet na budoucnost. Nenechávejte své peníze jen tak ležet a ztrácet hodnotu.

Investovat s GOODIE mohou nejen větší investoři, ale hlavně běžní lidé, kteří hledají bezpečnou možnost, jak výhodně zhodnotit své finanční úspory. 

Pokud přemýšlíte o nějaké zajímavé investiční příležitosti, právě jste jednu našli.

Spočítejte si hned možné zhodnocení vašich úspor.

goodie

O Goodie.cz

GOODIE má za cíl budovat důvěryhodnou značku opřenou o odborné znalosti, vytvářet vlastní kvalitní distribuci, vyvíjet unikátní a funkční produkty a udržovat dlouhodobé vztahy se zákazníky.

Vyhrazujeme se proti konvenční velkovýrobě, která degraduje přírodu a její potenciál. Denně sledujeme nejnovější trendy v oblasti vývoje a výzkumu a hledáme napříč kontinenty nejkvalitnější suroviny s etickým přesahem, abychom mohli vytvářet maximálně funkční produkty té nejvyšší kvality. 

Přinášíme alternativu, jak o sebe a své okolí pečovat bez nežádoucích účinků a budujeme místo, kde zákazník najde vše, co potřebuje a může tak se zodpovědnými produkty prožít celý den. 

Díky našemu blogu, který neustále aktualizujeme a doplňujeme o cenné informace, se dozvíte, jak produkty co nejlépe vybírat, co nejefektivněji používat a také, jakých výsledků s nimi můžete dosáhnout. Vždy si zakládáme na ověřených a odborných informacích, s cílem poskytnout zákazníkům a čtenářům co nejvíce relevantních údajů. 

Mise

Prostřednictvím GOODIE chceme ukázat správnou cestu ke zdraví, kráse a spokojenosti za pomocí kvalitní, přírodní a zodpovědné péče, kterou si zasloužíme nejen my, ale i příroda. 

Vize

Naší vizí je vytvořit brand, který bude po celé Evropě v oblasti zdraví, krásy a domácnosti působit jako synonymum nezpochybnitelné důvěry zákazníků ke kvalitě, funkčnosti, udržitelnosti a původu produktů.

Nový projekt (1)

Výsledky GOODIE

Vize produktů s dobrou karmou má velký úspěch, který pomocí investic chceme sdílet s veřejností a našimi zákazníky.

Za rok 2020 jsme odbavili 34 280 objednávek s průměrnou hodnotou 972 Kč a s celkovým obratem 33,3 mil. Kč / 1,3 mil. EUR.

Za rok 2021 jsme odbavili 58 100 objednávek s průměrnou hodnotou 1 030 Kč a s celkovým obratem 59,8 mil. Kč / 2,4 mil. EUR.
 
K 15.10.2022 jsme odbavili 60 100 objednávek s průměrnou hodnotou 1 100 Kč a s celkovým obratem 66,1 mil. Kč / 2,7 mil. EUR

Návštěvnost e-shopu a sociálních sítí 

e-shop
goodie.cz
instagram
@godieczech
facebook
@goodieczech
2020 559 441 413 720 460 723
2021 1 262 040 905 701 864 415
2022 2 843 103 1 318 214 1 248 320


Za poslední rok se nám podařilo

 • zvětšit a zmodernizovat sklad
 • investovat do vlastní potravinové a kosmetické výroby
 • vyvinout produkty kvalitní pečující kosmetiky
 • vytvořit novou řadu funkčních suplementů
 • rozšířit produktové portfolio o více jak 200 produktů
 • připravit vstup na cizí trhy (multijazyčnost)
Nový projekt (3) (1) (1)

CÍLE GOODIE

Vzhledem k současnému nastavení trhu neplánujeme následující rok 2023 markatní růst, ale chceme udržet současnou zdravou ekonomiku firmy, nezpomalovat ve vývoji a nadále investovat do inovací produktů.

 • vstup na maďarský a polský trh
 • neustálé rozšiřování a vylepšování produktového portfolia
 • nové a uživatelsky přívětivější e-shopové řešení 
 • vytvoření zákaznické podpory pro odborné dotazy (poradna se specialisty a odborníky) 
 • zefektivnění výroby a skladu
 • zachování udržitelné a zodpovědné ekonomiky

Detailnější informace o obchodních výsledcích, finanční prognóze, konkurenčních výhodách, vizích a prioritách značky až do roku 2023 jsme zapracovali do GOODIE Pitch Decku.

Budoucnost segmentu zdravé výživy, přírodní kosmetiky, EKO domácností

Světový e-commerce trh se vyvíjí příznivě naším směrem, segment zdravého životního stylu odolal i lock downu. Poptávka po funkčních potravinách a přírodní kosmetice stále roste, a kvalitní produkty, které přináší hodnotu lidem i planetě, si získávají stále více příznivců, protože i samotný koncept zelené spotřeby a udržitelného chování přerostl v globální trend.

 • celosvětově preferuje nákup u značek prosazujících udržitelnost až 65 % dotazovaných zákazníků (Harvard Business Review)

 • při výběru kosmetiky upřednostňuje 64 % žen organické složky, 60 % udržitelné vlastnosti a 52 % veganské přísady produktu (Statista 2020

 • dle předpovědi se globální hodnota přírodní a organické kosmetiky pro osobní péči do roku 2027 zvýší o více než 35 % (Statista 2021

Pokud máte dotaz nebo chcete s Goodie rovnou investovat, neváhejte se na nás obrátit.

Co nejdříve vás budeme kontaktovat zpět.

Kontakt

Natálie Bystrovová
+420 773 060 128
dluhopisy@goodie.cz

Nevyplňujte toto pole: