Jana Soutor Raganová

 

IMG_20201031_125606

Jmenuji se Jana a celý život se zajímám o zdraví a jeho zlepšování, duchovní rozvoj, pohyb, sport a přírodu. To celé se dohromady krásně doplňuje, jedno bez druhého funguje jen špatně a já vždy vnímala, že tělo i mysl je třeba budovat, pečovat o ně a naplňovat tak svůj potenciál. Zároveň se mi nikdy příliš nezamlouvaly konvenční směry, jako je klasický fitness přístup a jemu podobné, které dle mého názoru příliš zobecňují stravovací, pohybové a obecně zdravotní nároky každého z nás.


Má cesta vedla skrze samostudium, sport a prozkoumávání vlastního potenciálu a hranic,
navštěvování kurzů epigenetiky, seminářů naturopatických odvětví, přes spolupráci s projektemPerformance lifestyle až k vlastní poradenské praxi celostní medicíny, prozkoumávání zákoutí vlastníduše a osobnosti, šamanismu a konečně i studiu Školy klinické naturopatie. V současné době se věnuji také spolupráci s Goodie, v rámci které vznikají zajímavé články zde na webu a také nové doplňky stravy v e-shopu.


Zdraví vnímám jako soulad mezi zdravím těla, duševní a emocionální stabilitou, spiritualitou, spokojeností a naplněním, ale také jako zodpovědnost sám k sobě, předcházení chronickým obtížím a ohleduplnost k prostředí, ve kterém žijeme. Z toho důvodu vnímám jako velmi léčivý a přínosný návrat k přírodě a přirozeným podmínkám, které nás po tisíciletí utvářely.

Zdraví je pro mě spojením těla, srdce a mysli.
Pokud vás zajímá více informací o mé praxi a o tom, co vám mohu nabídnout a jak vám mohu pomoci s řešením akutních i chronických zdravotních problémů, navštivte můj web myjsme.cz. Najdete tam jak specifikaci mé práce, tak i blog s články na nejrůznější témata, týkající se všech aspektů, které je v rámci celostního přístupů ke zdraví potřeba řešit.

V případě zájmu mne můžete kontaktovat:
Skrze formulář na webu
e-mailem – jana@myjsme.cz
na instagramu – yana.lifts
na facebooku – Jana Soutor Raganová