Játra patří mezi nejkoncentrovanější zdroje vitamínů a minerálů v přírodě, dohromady se v nich ukrývá až 100krát více živin než ve svalovém mase. Obsahují ve značném množství skupinu vitamínů B, vitamín A, D, K2, měď, železo, selen, zinek a další živiny, které jsou navíc nanejvýš biologicky dostupné a pro tělo vysoce vstřebatelné. O maximální kvalitě rozhoduje i původ, který je výhradně z ekologického hospodářství z volně pasoucích se zvířat krmených trávou. Pro snadné užívání si můžete zvolit lyofilizovaná játra v kapslích nebo sáhnout přímo po játrech v prášku.

Máme zde pro vás 2 produkty

Zdravotní benefity

Vyzkoušejte kvalitní produkty z lyofilizovaných jater, která jsou plná důležitých živin, a podpořte svoje zdraví. V nabídce najdete mrazem sušená hovězí játra v organické bio kvalitě. 

Hovězí játra jsou nejkoncentrovanějším zdrojem vitamínů a minerálů v přírodě. Díky tomu jsou považována za jednu z nejlepších superpotravin a pyšní se dlouhou řadou zdravotních benefitů. Chrání buňky před oxidativním stresem, přispívají k energetické rovnováze těla, podporují správnou funkci imunitního systému, udržují zdravé oči a kosti nebo také působí blahodárně na zdraví pokožky, vlasů a nehtů.

Mrazem sušená játra v prášku

Mrazem sušená játra v prášku jsou bohatá na vitamíny skupiny B, vitamín A, D, K2, měď, zinek, železo, selen a další cenné látky. Játra obsažená v tomto prášku pocházejí z ekologického novozélandského zemědělství a volného chovu. Játra jsou sušená šetrnou metodou pomocí mrazu, takže si zachovávají všechny důležité živiny a zdravotní benefity.

Mrazem sušená játra v kapslích

Mrazem sušená játra v kapslích v sobě stejně jako varianta v prášku kombinují cenné živiny, které jsou biologicky dostupné a pro tělo velmi dobře vstřebatelné. Lyofilizovaný prášek, který kapsle obsahují je bohatý na cenné živiny, vitamíny a minerály.