Kávovinové nápoje od Goodie poskytují chutnou a funkční alternativu k tradiční kávě. Skvěle se hodí pro všechny, kdo nemohou nebo nechtějí kofeinovou kávu, ale přesto si chtějí vychutnat podobně příjemnou vůni a chuť. Kromě chuťového prožitku navíc kávovinové nápoje potěší bohatým obsahem živin a obohacením o superpotraviny jako u macaccina.

Máme zde pro vás 3 produkty
Máme zde pro vás 3 produkty

Zdravější alternativa klasické kávy

Pokud hledáte chutnou a zdravou alternativu klasické kávy, pak jsou kávovinové nápoje jasnou volbou. Překvapí vás nejen svou chutí a příjemným aroma, ale také absencí kofeinu i svými blahodárnými účinky a obsahem živin. Vyberte si kávovinové alternativy s různým složením. 

Lahodný pampeliškový kávovinový nápoj

Lahodný pampeliškový kávovinový nápoj, který má typickou chuť kávy a kořene čekanky, je 100 % přírodní a obsahuje cenné živiny, díky kterým má blahodárné účinky na organismus. Nápoj podporuje trávení, pomáhá při metabolismu sacharidů, podporuje činnost kardiovaskulárního systému a normalizuje stav kostí a kloubů. Navíc pomáhá při hubnutí, snižuje totiž chuť k jídlu.

Macaccino pro pořádnou dávku energie

Pořádnou dávku energie nejen po ránu, ale i kdykoliv během dne vám dodá šálek chutného a voňavého macaccina. Obsahuje kořen čekanky, který má vliv na správnou funkci trávení. Klasický bílý cukr nahrazuje zdravější alternativa v podobě kokosového nektaru a bourbonská vanilka zajišťuje naprosto famózní chuť.