Kokosový olej vysoce ceněný pro své všestranné použití v kuchyni i v kosmetice je bohatý na mastné kyseliny, které mohou podporovat metabolismus a představují vhodný zdroj tuků ve stravě. Používá se jako alternativa klasických tuků při pečení, smažení nebo jako přírodní hydratace krém na pleť a vlasy. Jeho jemná lahodná vůně i chuť dodávají pokrmům exotický nádech.

Máme zde pro vás 1 produkt
Máme zde pro vás 1 produkt

Zdravotní benefity

Vyzkoušejte kvalitní kokosový olej pro vnitřní nebo vnější použití a využijte jeho blahodárné účinky na maximum. Využití si najde v teplé i studené kuchyni a stane se tak zajímavým zpestřením jídelníčku. 

Kokosový olej na rozdíl od živočišných tuků obsahuje jiný poměr mastných kyselin, konkrétně 8 % mono nebo polynenasycených mastných kyselin a cca 92 % nasycených mastných kyselin a je snadno stravitelný. Nabízí dlouhou řadu zdravotních benefitů. Kromě toho má také antibakteriální a antivirové účinky. Je také rychlým zdrojem energie. Obsahuje vitamíny skupiny B, vitamíny A, C a E. 

Vysoce kvalitní olej z kokosové dužiny

Bio MCT olej C8 je vysoce kvalitní olej z kokosové dužiny. Má pozitivní vliv na trávení a pomáhá i při hubnutí. Snižuje chuť k jídlu a podporuje správnou činnost srdce a cév. Je ideální volbou při keto dietě, a to z toho důvodu, že podporuje produkci ketonů a ketózu. Je bez chuti a vůně, takže jej můžete v klidu přidat do různých pokrmů, jako jsou kaše, saláty nebo smoothie nápoje.

Bio a RAW kvalita

Kokosový olej v bio a RAW kvalitě si v kuchyni najde všestranné využití. Tělu poskytne výživu zevnitř i navenek. Využijete jej tedy jak pro přípravu různých pokrmů, tak i pro vyživení pokožky celého těla, hydrataci rtů, na masáž těla nebo jako vlasový zábal či k bělení zubů.