Kristýna Durasová

Sdílím lásku ke zdravému životnímu stylu, ke kterému patří kvalitní strava a optimální pohyb. Po dokončení vysoké školy jsem pochopila, že jsem se minula oborem a začala jsem se pilně věnovat výživovému poradenství. Absolvovala jsem trenérské kurzy, jako trenérka jsem i několik let pracovala. Při cvičení jsme se seznámili se Standou a uvědomili jsme si, že máme společnou cestu. Spojili jsme síly a začali jsme tvořit. Vzniknul první e-shop se zdravou výživou, doplňky stravy, superpotravinami, ale tam to končilo. My jsme věděli, že chceme jít dál. Osud tomu tak chtěl a my jsme první projekt opustili a s nadšením jsme se vrhli do našeho současného projektu. Vzniklo Goodie, které kromě propojování báječných lidí s podobnou životní filosofií, vytváří místo pro lepší budoucnost. Milujeme to, co děláme a děláme to, co milujeme.

V Goodie řídím marketing, zaměřuji se na sociální sítě a na práci s našimi skvělými ambasadory. Podílím se na vývoji produktů a na obsahu e-shopu.

Nejoblíbenější produkt: Slaný karamel a Nugát jsou takové nejvzácnější klenoty Goodie. Musím je mít na lžičce každý den.

Motto: „Délka života závisí na vnějších věcech a nikoli na mně. Na mně jen záleží, jak prožiji čas, který mi byl určen.“ —  Mahátma Gándhí
Oblíbené produkty