Lichořeřišnice se díky obsahu cenných látek využítá již po staletí a to především díky vysokému obsahu vitamínu C, který podporuje správnou funkci imunitního systému. V čisté a koncentrované podobě tinktury by lichořeřišnice rozhodně neměla chybět v domácí lékárničce jako přírodní prostředek k podpoře imunity a celkové vitality.

Máme zde pro vás 1 produkt
Máme zde pro vás 1 produkt

100 % čistá koncentrovaná tinktura

Podpořte svoje zdraví pomocí účinných přírodních doplňků stravy. Pokud potřebujete posílit obranyschopnost organismu a celkovou vitalitu, rychleji se uzdravit z nachlazení nebo zmírnit různá zánětlivá onemocnění, pak je tinktura z lichořeřišnice tou správnou volbou.

Tinktura z lichořeřišnice je 100% přírodní extrakt z lichořeřišnice. Díky tomu si tak zachovává svoje výživové hodnoty. Obsahuje vitamín C, minerály, flavonoidy, karoten, vzácné nenasycené mastné kyseliny a další cenné látky. 

Účinky na zdraví

Lichořeřišnice podporuje imunitní systém a posiluje obranyschopnost organismu, působí také pozitivně na močové ústrojí. Zvyšuje odolnost vůči zánětům a infekcím. Pomáhá při bolestech v krku, dále také během infekčních průjmů a ničí bakterie způsobující salmonelu.

Ideální jako prevence i při akutních obtížích

Tinktura z lichořeřišnice se dá užívat jako preventivně nebo i jako podpůrná léčba během akutních obtíží při chřipce a nachlazení. Tento doplněk je také velmi vhodné užívat současně s antibiotickou léčbou pro podporu těla.