Neohodnoceno

Liposomální Curcumin 60 ks

Kurkumin je silný antioxidant a pomáhá kontrolovat zánětlivé reakce v těle. Přispívá také k dobré funkci jater a žlučníku a podílí se na trávení tuků. Liposomální doplňky stravy se vstřebávají až 20krát lépe než běžné doplňky. Ty naše se vyrábí jedinečnou metodou bez použití chemikálií a vysokých teplot, díky které je absorpce ještě účinnější.

Skladem (> 10 ks)
Značka: Goodie
889 Kč

Kurkumin je silný antioxidant a pomáhá kontrolovat zánětlivé reakce v těle. Přispívá také k dobré funkci jater a žlučníku a podílí se na trávení tuků. Liposomální doplňky stravy se vstřebávají až 20krát lépe než běžné doplňky. Ty naše se vyrábí jedinečnou metodou bez použití chemikálií a vysokých teplot, díky které je absorpce ještě účinnější.

  • Pomáhá podporovat normální funkci jater.
  • Přispívá ke stimulaci produkce tělních tekutin v zažívacím systému.
  • Zlepšuje trávení.
  • Přispívá k lepšímu trávení tuků.
  • Pomáhá udržovat zdraví jater.

Proč liposomální doplňky stravy?

Liposom je struktura tvořená přírodními fosfolipidy, do které lze vložit jakoukoliv složku. Složka chráněná liposomálním obalem je transportována do střeva, kde je liposomální obal vstřebán přes jeho stěnu. Neporušená molekula účinné látky se dostane rovnou přímo do krevního řečiště, kde dochází k její absorpci přímo do buněk. 

Vyplatí se investovat do liposomálních doplňků stravy?

Pokud jde o cenu, liposomální doplňky stravy jsou dražší než ty běžné. Avšak obyčejné doplňky stravy mají velmi nízkou biologickou dostupnost. Vstřebatelnost u běžných doplňků stravy je pouze 20%. Většina látek se nevstřebává, jsou zapotřebí vysoké dávky, které zatěžují játra a ledviny. Ve výsledku tedy zaplatíte za liposomální doplňky stravy stejně, ale bez negativních dopadů na zdraví. Díky liposomu, který zajišťuje bezpečný transport vitamínu do střeva, kde se vstřebá až 80%. K tomu navíc se jedná o zdroj fosfolipidů, kterých nemáme dostatek v dnešní době. Fosfolipidy obnovují buněčné membrány v celém těle.

Snímek obrazovky 2021-04-13 v 8.30.18

obr.: vstřebatelnost běžných doplňků stravy vs. vstřebatelnost liposomálních doplňků stravy

Biologická dostupnost liposomálních doplňků stravy

Transport doplňku do krve nestačí a nemusí nutně tělu prospět. Doplněk musí dorazit do buňky. V krvi můžete být vysoké množství vitamínu či minerálu, ale tělo je dokáže velmi rychle odbourat. A to je velký plusový bod liposomální formy, protože fosfolipidy snadno splyne s vnější vrstvou buňky a doplněk obklopený fosfolipidy je transportován přesně tam, kde je nejvíce užitečný. Jeden z důvodů, proč běžné doplňky stravy nefungují je, že nejsou přeneseny do buněk.

V celém patentovaném výrobním procesu se používají pouze přírodní produkty. Dokonce i výrobní stroje jsou čištěny pouze organickými čističi.

Výhody sypké formy & Lipocelltech

Už jste možná slyšeli nebo jste zkoušeli liposomální vitamíny v tekuté podobě. Sypká forma liposomálních vitamínů má oproti tekuté formě určité výhody:

  • výroba probíhá bez použití tepla, tlaku, chemikálií čili nedochází ke znehodnocení účinné látky
  • neobsahuje další sloučeniny jako například alkohol pro udržení stability
  • neobsahuje žádnou pachuť
  • má delší dobu použitelnosti
  • nemusí se uchovávat v lednici

Mnoho lidí užívá (i intravenózně) vysoké dávky doplňků stravy, což výrazně zatěžuje trávicí systém, játra a ledviny. Liposomální forma je šetrnější k tělu, protože je zapouzdřena fosfolipidy. Díky tomu jsou liposomální doplňky stravy méně kyselé. Fosfolipidy nezatěžují organismus a jsou přirozeně vstřebávány. Jedná se o molekulu, která je stejná jako molekula vnější vrstvy buňky. Je to tak skvělé řešení i pro lidi, kteří mají žaludeční potíže při suplementaci vitamínů a minerálních látek.

Použití: 1 kapsli denně během jídla zapijte dostatečným množstvím vody.

Složení (1 kapsle):

Kurkuminoidy (z extraktu kurkuminu) 250 mg *
LipoCellTech ™ Liposomal proprietary Blend: Fosfolipidy s kyselinou palmitovou a olejovou z slunečnice chráněné bez GMO identity 107 mg *


* Referenční hodnota příjmu
** Referenční hodnoty živin nebyly stanoveny

Další přísady: HPMC (vegetariánská kapsle)

Neobsahuje: lepek, sóju, laktózu, GMO, konzervační látky, syntetická barviva a příchutě.

Upozornění: 
Užívání těhotnými nebo kojícími ženami je možné na doporučení odborného konzultanta.
Uchovávejte mimo dosah a dohled malých dětí. Skladujte v původním obalu na suchém místě, mimo přímé sluneční světlo.
Nepoužívejte při alergii na některou ze složek.
Chraňte před teplem a vlhkostí v původním obalu.
Doplněk stravy nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
V případě zdravotních potíží postupujte podle pokynů lékaře.

Země původu:

Nizozemsko

Prodávající:

GOODIE s.r.o.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: