Liposomální vitamíny a minerály představují inovativní formu doplnění účinných látek, které jsou uzavřeny v liposomech pro lepší vstřebávání v těle. Fosfolipidový obal dokáže přežít trávicí proces, během kterého bývá zničena velká část běžných přípravků, a dostat se až do střev, čímž dochází k maximální podpoře biologické dostupnosti vitamínů, minerálů a dalších účinných látek. Liposomální doplňky stravy představují správnou volbu pro všechny, kteří hledají skutečně efektivní doplnění živin a nechtějí do těla zbytečně dávat nekvalitní a špatně vstřebatelné přípravky.

Máme zde pro vás 15 produktů
Máme zde pro vás 15 produktů

Vitamíny skupiny B na imunitu i činnost nervové soustavy

Dopřejte svému tělu vyvážený poměr vitamínů a minerálů v podobě kvalitních doplňků stravy s efektivním účinkem. Liposomální vitamíny a minerály jsou tou správnou cestou k lepšímu zdraví.

Liposomální B-komplex nabízí široké spektrum účinků od posílení imunity, přes podpoření činnosti nervové soustavy až po snížení míry únavy a vyčerpání. Kromě toho také tento komplex pomáhá k normální tvorbě červených krvinek a k normální činnosti srdce.

Céčko pro posílení obranyschopnosti organismu

Liposomální céčko vás nakopne v případě nachlazení a skvěle funguje i jako prevence. Účinně totiž posiluje obranyschopnost organismu. Kromě toho také chrání buňky před oxidačním stresem nebo přispívá k normální tvorbě kolagenu.

Magnesium nejen proti stresu

Liposomální magnesium vám pomůže účinně bojovat proti stresu, únavě a vyčerpání. Mimo to přispívá hořčík k duševní rovnováze, hraje důležitou roli pro udržování silných a pružných svalů, zdraví kostí a zubů. 

Vitamíny pro zklidnění a hluboký spánek 

Liposomální Sleep Formula je kombinace látek podporujících zklidnění a hluboký spánek. Pomáhá zkracovat dobu nutnou pro usnutí, přispívá k duševní rovnováze a má pozitivní vliv na funkci nervového systému.