Maca (Lepidium meyenii) neboli řeřicha peruánská působí jako adaptogen, zmírňuje působení stresu a celkově posiluju a povzbuzuje fyzické i duševní zdraví. Díky obsahu specifických látek pozitivně ovlivňuje hormonální rovnováhu, podporuje výkonnost i zdravou sexualitu. Doporučuje se při fyzické či psychické zátěži a k celkové harmonizaci. Využijte sílu macy v podobě extraktu se standardizovaným obsahem látek či jako komplexní směs 4 odrůd BIO macy

Máme zde pro vás 1 produkt
Máme zde pro vás 1 produkt

Kapsle s extraktem

Vyzkoušejte produkty z macy peruánské, prastaré byliny z peruánských And s účinky prospěšnými pro zdraví. V nabídce najdete kapsle, prášek, čokoládu obohacenou macou nebo lahodné maccacino obsahující extrakty z této superpotraviny nabité živinami.

Kapsle s extraktem z macy peruánské, která je známou adaptogenní bylinou z Jižní Ameriky, blahodárně působí na hormonální zdraví mužů i žen. Kromě toho také podporují vytrvalost, vitalitu a duševní zdraví. Kapsle obsahují nejkvalitnější extrakt z kořene maca.

Jemně mletý prášek pro zdraví a vitalitu

Jemně mletý prášek s extraktem z byliny maca jsou spojením čtyř různých odrůd v bio a raw kvalitě – černá, červená, žlutá a fialová Mmca. Tato kombinace zajišťuje maximální účinnost s nepřekonatelnou silou z přírody.

Kvalitní čokoláda jako záchrana nejen při PMS a bolestivé menstruaci

Kvalitní čokoláda obsahující výtažky z kořene maca a ashwagandhy v kombinaci s kvalitním kakaem pomáhá ukojit neodolatelné chutě na sladké nejen během PMS nebo bolestivé menstruace.

Lahodné a živinami nabité Macaccino

Objevte lahodné a živinami nabité macaccino. Tento nápoj vám dodá energii nejen po ránu, ale i kdykoliv během celého dne. Obsahuje superpotraviny s cenným obsahem živin a slazen je kokosovým nektarem. Díky tomu je tak zdravým nápojem bohatým na důležité živiny.