Marmelády a džemy s poctivým složením plným BIO ovoce a bez přidaného bílého cukru. Vychutnejte si svěží chutě a dopřejte tělu nutričně hodnotné látky i v takové dobrotě, jakou jsou například chia džemy. Díky obsahu chia semínek totiž obsahují vlákninu, vápník i vitamíny skupiny B a k tomu i porci vitamínů a antioxidantů z ovoce.

Máme zde pro vás 9 produktů
Máme zde pro vás 9 produktů

Spousta lahodných příchutí, kterým se nedá odolat

Začněte den s chutí. Oslaďte si život zdravými marmeládami, džemy a povidly v bio kvalitě plných lahodně chuti, vitamínů, minerálů a vlákniny.  Olizovat se budete až za ušima.

Vyberte si marmeládu přesně podle svých chutí. V nabídce naleznete několik lahodných příchutí, kterým se prostě nedá odolat. Patříte k týmu jahoda, malina, borůvka nebo meruňka? V nabídce nechybí ani zajímavé příchutě v podobě hrušky s rebarborou, aronie nebo muchovníku. 

Kvalitní složení bez přidaného cukru

Mlsání bez výčitek? Přesně to si nyní můžete dopřát s marmeládami, džemy a povidly s kvalitním složením a bez přidaného cukru. Obsahují jen cukr přirozeně se vyskytující v ovoci. V marmeládách, džemech a povidlech nenajdete žádná zahušťovadla, konzervační látky, siřičitany, barviva ani aromata. 

Chia semínka pro nutriční vyváženost

Lepší nutriční hodnoty dodávají některým džemům přidaná chia semínka, která jsou hotovou zásobárnou důležitých živin. Jsou bohatá na bílkoviny, vlákninu, vápník, proteiny, antioxidanty a omega-3 mastné kyseliny. Snižují krevní tlak, udržují rovnováhu hladiny cukru v krvi, zlepšují trávení nebo také podporují zdravé fungování imunitního systému.