Matcha obsahuje vysoké množství chlorofylu, kofeinu a přírodních antioxidantů, včetně sloučenin EGCG. Řadí se mezi nejkvalitnější a nejcennější zelené čaje na světě. V Matcha se přirozeně vyskytuje i vysoké množství L-theaninu, což je unikátní aminokyselina, která pomáhá tělu relaxovat, avšak nenavozuje nežádoucí pocit ospalosti, či utlumení. Ideální pro povzbuzení a nabuzení pro sportovce, studenty nebo všechny s náročnou prací.

Máme zde pro vás 2 produkty
Máme zde pro vás 2 produkty

Jemná chuť se sníženou hořkostí

Objevte jeden z nejzdravějších zelených čajů - čaj matcha, který je vyrobený ze 100 % čistého přírodního prášku ze zeleného čaje matcha. Ten vás potěší svojí jemnou chutí se sníženou hořkostí. Díky ceremoniální kvalitě je zaručeno čerstvé a plné aroma s vyváženou chutí. Kromě pití si jej můžete vychutnat i dezertech, moučnících nebo RAW pokrmech.

Citron a zázvor pro příjemnější aroma

Objevte zajímavější variantu matcha čaje, který je doplněný citronem a zázvorem pro příjemnou harmonickou chuť a aroma. Citron spolu se zázvorem navíc nápoji dodávají osvěžující chuť, takže si jej můžete dopřát i příjemně vychlazený.

Zdravotní přínosy čaje matcha

Dopřejte si zdravý přírodní doping v podobě čaje matcha a nastartujte svůj den naplno. Vychutnejte si šálek čaje nabitého cennými živinami, vitamíny a minerály, který nabízí několik zdravotních benefitů.

Mimo příjemné chuti vás matcha potěší i svými jedinečnými nutričními vlastnostmi. Podporuje normální činnost srdce, metabolismus a obranyschopnost organismu. Funguje jako skvělý fyzický a psychický povzbuzovač, takže vás po ránu nebo i během dne pořádně nakopne. Podporuje koncentraci, bdělost a přispívá k relaxaci.