middleslide

Naše hodnoty v Goodie

Good Karma products

Karma je základní přírodní zákon o příčině a následku. Dobré a kvalitní činny vytváří jen další dobré a kvalitní následky a to samé platí i pro produkty. Produkty GOODIE mají tu dobrou karmu. Svým složením, způsobem nákupu surovin a zpracováním získáváš přínos pro tvoje zdraví, krásu i psychiku a zároveň vytváříš přínos i pro své okolí.

Kvalita a nákup surovin

Důkladně promyšlený nákup produktů. prioritou je etický nákup kvalitních surovin přímo od farmářů a výrobců vybíráme nejkvalitnější suroviny po celém světě známe osobně své dodavatele a tedy původ a kvalitu našich surovin

Složení a výroba produktů

důvěryhodné, funkční a pravdivé složení čisté a přírodní složení 100% kontrolujeme postup a kvalitu výroby všech GOODIE produktů náš zákazník se dostane do fáze, kdy nemusí pečlivě studovat etikety, složení výrobků, nemusí se bát nebezpečných substancí v kosmetických produktech či levných ingrediencí jako je třeba bílý cukr. Ten šetří sice peníze, ale rozhodně ne zdraví.

Znalosti a profesionalita

v GOODIE jsme sami odborníci a uživatelé našich produktů spolupracujeme s nejlepšími odborníky, profesionály z oblasti zdravé výživy, biohackingu, přírodní kosmetiky, s lidmi, kteří svou práci dělají srdcem s těmi nejlepšími úmysly využíváme nejnovější technologie a poznatků v souladu s přírodou

Mise GOODIE

Naše mise je ukazovat cestu ke zdraví a kráse za pomocí kvalitních, přírodních a zodpovědnějších produktů pro každodenní potřebu. S využitím nejmodernějších i tradičních a znovuobjevené poznatků.