middleslide

Naše hodnoty v Goodie

Good Karma products

Karma je základní přírodní zákon o příčině a následku. Dobré a kvalitní činny vytváří jen další dobré a kvalitní následky a to samé platí i pro produkty. Produkty GOODIE mají tu dobrou karmu. Svým složením, způsobem nákupu surovin a zpracováním získáváš přínos pro tvoje zdraví, krásu i psychiku a zároveň vytváříš přínos i pro své okolí.

Kvalita a nákup surovin

Důkladně promyšlený nákup produktů. prioritou je etický nákup kvalitních surovin přímo od farmářů a výrobců vybíráme nejkvalitnější suroviny po celém světě známe osobně své dodavatele a tedy původ a kvalitu našich surovin

Složení a výroba produktů

důvěryhodné, funkční a pravdivé složení čisté a přírodní složení 100% kontrolujeme postup a kvalitu výroby všech GOODIE produktů náš zákazník se dostane do fáze, kdy nemusí pečlivě studovat etikety, složení výrobků, nemusí se bát nebezpečných substancí v kosmetických produktech či levných ingrediencí jako je třeba bílý cukr. Ten šetří sice peníze, ale rozhodně ne zdraví.

Znalosti a profesionalita

v GOODIE jsme sami odborníci a uživatelé našich produktů spolupracujeme s nejlepšími odborníky, profesionály z oblasti zdravé výživy, biohackingu, přírodní kosmetiky, s lidmi, kteří svou práci dělají srdcem s těmi nejlepšími úmysly využíváme nejnovější technologie a poznatků v souladu s přírodou

Mise GOODIE

Naše mise je ukazovat cestu ke zdraví a kráse za pomocí kvalitních, přírodních a zodpovědnějších produktů pro každodenní potřebu. S využitím nejmodernějších i tradičních a znovuobjevené poznatků.

 
 
 
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení