Mladé zelené výhonky se pěstují a sklízí v období, kdy dosahují maximálního množství nutričně cenných látek. Čerstvě vylisovaná šťáva z mladého ječmene se následně zpracovává ve vakuu velmi šetrným způsobem při teplotách do 41 °C. Díky tomu jde o nejsnáze vstřebatelnou a pro tělo využitelnou formu vitamínů, minerálů, antioxidantů i chlorofylu. Čerstvost i šetrné zpracování navíc zachovává jemnou chuť ječmene.

Máme zde pro vás 2 produkty

Blahodárné účinky na zdraví

Sušená šťáva z mladého ječmene je díky zásobárně cenných vitamínů, minerálů a antioxidantů funkční superpotravinou prospěšnou pro zdraví. Udělejte něco pro sebe a zařaďte do své každodenní rutiny mladý ječmen, který podpoří zdraví hned v několika oblastech. Praktická forma v prášku umožňuje připravit si zdravý nápoj a doplnit tak tělu i důležité tekutiny společně se živinami.

Mladý ječmen se pyšní dlouhou řadou blahodárných účinků na zdraví. Dokáže skvěle zatočit s překyselením organismu, povzbuzuje organismus, pomáhá odstraňovat pálení žáhy, posiluje imunitní systém, zlepšuje stav pleti, normalizuje trávení a pomáhá i v mnoha dalších oblastech.

Jednoduchá a pohodlná příprava nápoje

Sušenou šťávu z mladého ječmene si oblíbíte nejen pro blahodárné účinky na zdraví, ale také pro jednoduchou a pohodlnou přípravu nápoje. Sušený prášek stačí jednoduše rozmíchat ve vodě a poté vypít. Směs je také možné přidávat do smoothie nápojů.

Kvalitní zpracování pro zachování maximálního množství živin

Díky tomu, že se sušená šťáva z mladého ječmene zpracovává šetrnou metodou, je tak zachováno maximální množství živin. Výsledný produkt má tak naprosto stejné vlastnosti jako šťáva vylisovaná z mladých výhonků ječmene.