Methylsulfonylmethan (MSM) představuje cenný zdroj organické forma síry důležité pro mnoho tělesných funkcí, včetně podpory zdraví kloubů, šlach, vazů a chrupavky. Díky své schopnosti podporovat produkci kolagenu a keratinu je MSM také prospěšný pro kůži, vlasy a nehty.

Máme zde pro vás 1 produkt
Máme zde pro vás 1 produkt

Prášek neutrální chuti a vůně

Vsaďte na pomoc z přírody a vyzkoušejte účinný přírodní doplněk MSM, který vám pomůže hned v několika ohledech. Je skvělou volbou pro sportovce a fitness nadšence, ale i osoby, které trápí problémy s klouby.

MSM je prášek neutrální chuti a vůně. Jedná se o organickou sloučeninu síru a funkční doplněk stravy ideální pro zdraví kloubů. Ocení ho sportovci i lidé s fyzickou náročnou prací. 

Účinky na zdraví

MSM je doplňkem pro podporu pružnosti kostí a kloubů.  Pomáhá při velké zátěži kloubů například při sportu. Je skvělým pomocníkem také při různých problémech s klouby. Má protizánětlivé účinky, takže zmírňuje bolesti kloubů. Pomáhá například při osteoartróze. Kromě toho ještě navíc zlepšuje kvalitu vlasů, pokožky a nehtů. Dalším důležitým benefitem je také podpora využitelnosti vápníku a fosforu v těle. 

Jednoduché a pohodlné užívání

U tohoto doplňku stravy oceníte kromě jeho blahodárných účinků na klouby, vlasy, pokožku a nehty také jeho jednoduché a pohodlné užívání. Produkt můžete přidat například do smoothie nápoje nebo džusu s vysokým obsahem vitamínu C, a to pro zajištění maximální možné vstřebatelnosti přípravku.