Ledová káva s malinami

Ledová káva s malinami

Pro osvěžení v těchto tropických dnech je ledová káva ideální volbou. My jsme ji ještě vyladili malinami a řeckým jogurtem. Pokud se vyhýbáte klasické kávě s obsahem kofeinu, skvěle se na tento letní drink hodí naše coffree! Toto ledové osvěžení ocení i vaše návštěvy. Nezapomeňte si v mrazáku předem připravit led, který budete mít po ruce vždy, když dostanete chuť na tuhle ledovou kávu.


Mandlové mléko

Mandlové mléko

Mandlové mléko je lahodná alternativa kravského mléka, kterou si zamilují všichni, nejen vegani. Pokud jste ještě tento osvěžující nápoj neochutnali, zkuste si vyrobit rovnou domácí verzi, na přípravu je jednoduchá a vyjde finančně mnohem levněji. 


Golden milk

Golden milk

Golden Milk je opravdový zázrak! Jedná se o lahodný teplý kurkumový nápoj připravený z rostlinného či normálního mléka. Pokud jste ještě tento osvěžující nápoj neochutnali, zkuste si vyrobit rovnou domácí verzi. Ještě nás pár chladných dnů čeká a Golden Milk díky kurkumě krásně prohřeje organismus.


Smoothie energy boost by Klaudia

Smoothie energy boost by Klaudia

Pořádná nálož živin a energie? Podle naší ambasadorky Klaudie hodit všechno zdravé hodit do mixéru a rozmixovat. Máme pro vás TIP na skvělé smoothie, které kromě ostatních mikroživin obsahuje extra dávku vitamínu C, kterého není nikdy dost!


Ledové coffree s macou

Ledové coffree s macou

Hledáte ledové osvěžení a milujete chuť kávy? Neváhejte a připravte si lahodný osvěžující nápoj pouze ze 4 základních surovin. Nejenže dodá energii v letních dnech, ale zároveň doplní živiny. Při pravidelném pití tohoto nápoje se budete cítit opravdu skvěle! Maca totiž pomáhá navracet do rovnováhy hormonální systém, coffree díky obsahu čekanky reguluje chuť k jídlu a podporuje trávení, no a kokosový cukr tomu všemu dává ten správný karamelový šmrnc. 


Lahodné kakao zdravěji

Lahodné kakao zdravěji

Kakao z dob dětství pamatuje snad každý. Máme pro vás tip na zdravější a dokonce i chutnější verzi. Dejte přednost tomu doma připravenému z nealkalizovaného kakaa. Sladit se dá zdravěji než klasickým bílým cukrem, například kokosovým. A pokud nemáte mléko přímo od farmáře, zkuste sáhnout raději po rostlinné alternativě.


Dýňové macaccino

Dýňové macaccino

Chladná rána jsou tu a my pro vás máme tip na drink na zahřátí. Dýňové macaccino je bohaté na vitaminy a minerály, doplní energii a jeho příprava je navíc velmi snadná.


Zamilovaný koktejl

Zamilovaný koktejl

Maca neboli řeřicha peruánská podporuje sexualitu a plodnost u mužů i žen. Vychutnejte si se svou polovičkou zamilovaný koktejl na Valentýna a užijte si nezapomenutelný večer.


Domácí okurková limonáda

Domácí okurková limonáda

Domácí okurková limonáda, která osvěží mysl i vaši krásu? Stačí přidat lžičku MSM. Jedná se o organickou sloučeninu síry. Přirozeně tvoří vazbu mezi bílkovinami ve vlasech, kůži, kloubech, šlachách a chrupavkách.


Macacao

Macacao

Macacao, jak již název napovídá, je kombinace kakaa a macy. Maca podporuje sexualitu, paměť a má blahodárné účinky na hormonální systém. Kakao zase celkově povzbudí. Přidejte do nápoje to kvalitní, nealkalizované v BIO a RAW kvalitě od Goodie.