05/2024Otevření pobočky a expanze do zahraničí

Oficiálně otevíráme první kamennou pobočku a kavárnu Goodie Store & Café v Praze na adrese Vinohradská 22. Zároveń intenzivně finalizujeme další plánovanou expanzi na zahraniční trhy, konkrétně do Polska a do Maďarska.

02/2024Příprava první kamenné pobočky a kavárny

Po náročné rekonstrukci a přípravách vzniká první pobočka Goodie Store & Café v Praze. Prostory jsme připravili tak, že si zde pohodlně zakoupíte oblíbené Goodie produkty a můžete si dát výživné smoothies, bezlepkové mochi vafle nebo nabídku teplých i studených drinků, které si můžete na přání biohacknout kolagenem, MCT olejem, macou a dalšími superpotravinami.

12/2023Uzavíráme další úspěšný rok

Rok 2023 byl plný poctivé práce, mnoha nových povedených produktů a zakončujeme ho opět úspěšně v kladných číslech. Zároveň máme mnoho plánů a stanovených cílů na nadcházející období.

11/2023Investice do automatizace a slovenská lokalizace e-shopu

Úspěšně uzavíráme a vyplácíme první úpis dluhopisů. Pracujeme na zvyšování efektivity a zahajujeme rozsáhlé investice do automatizace skladu. Tyto změny nutně potřebujeme i kvůli plánované expanzi do Polska a Maďarska. Zároveň máme hotové překlady a již běží kompletní slovenská lokalizace e-shopu goodie.sk.

06/2023Investice do automatizace a slovenská lokalizace e-shopu

Konečně přebíráme vytoužené prostory v překrásném domě na Vinohradech, kde začínáme realizovat naši vizi první kamenné pobočky Goodie, kde se propojí e-shop s fyzickým obchodem, kde si budou moci zákazníci snadno a rychle nakoupit i vyzkoušet jednotlivé produkty.

12/2022Investice do automatizace a slovenská lokalizace e-shopu

Úspěšné uzavíráme rok 2022 i přes vysokou inflaci a globální nejistotu, která hýbe světem. I přes komplikovanou situaci dále rosteme a rozšiřujeme portfolio produktů, protože zájem o ně se stále zvětšuje.

01/2022Investice do automatizace a slovenská lokalizace e-shopu

Přibíráme dalších 600 m2 skladu, a doufáme, že aktuálních 1200 m2 snad na nějakou dobu postačí. Nadále investujeme do rozšiřování výroby produktů Goodie. Chystáme velké rozšíření řady přírodní kosmetiky pro základní péči a připravujeme i kosmetiku pro problematickou pleť. Velké plány máme i v segmentu produktů péče o miminka. Finalizujeme kompletní funkční přírodní vlasovou řadu.

09/2021Přerůstáme naše hranice

Vize produktů s dobrou karmou si získává stále více příznivců. Naše dnes již doslova legendární ořechové krémy, inovativní doplňky stravy, účinná bezobalová kosmetika a další produkty zákazníky baví. Celou dobu dodáváme i na Slovensko a setkáváme se s pozitivními ohlasy. Zdraví lidí i planety je zkrátka smysluplný směr, který sdílí lidé napříč zeměmi. Míříme ale dál a jen tak něco nás nezastaví.

08/2021Festivalové léto

Tohle jsme si opravdu užili. 29. 8. 2021 na pražské Ladronce se konala další skvělá akce, kde jsme měli tu čest být součástí. Poslední události nás nutili být spíše v izolaci, mít šanci setkat se opět offline bylo příjemné zpestření.

02/2021Konečně do nového, do většího

Začali jsme v skutečně v garáži odkud jsme posílali první kokosové misky. Dlouhou dobu jsme balili zásilky ze stísněných prostor, kde nám to přerostlo přes hlavu. Po Vánocích 2020 jsme byli nuceni přesunout se do větších prostorů v Písku, kde kromě skladu plánujeme i rozšíření výroby.

06/2020Goodie slaví první narozeniny

Je to tady! 6.červen 2020 a my slavíme první narozeniny Goodie. První rok byl náročný a nádherný. Plný krásných spoluprací a podpory. Neustále pracujeme na rozvoji, vývoji, plánujeme a vymýšlíme rozšiřování potenciálu Goodie na všech úrovních.

11/2019Podpora podobně smýšlejících projektů

Akce a potkávání se offline nás baví čím dál tím víc. Proto jsme přijali pozvání od majitelky projektu Seniorem s radostí Jany Najbrtové na akci, která se konala v prostorech Vnitroblocku v Holešovicích.

09/2019První offline setkání

Poprvé jsme i offline! Poprvé jsme se mohli setkat všichni i offline. První z vydařených akcí, byl festival Body Fest, následně jsme se pravidelně potkávali ve čtvrtek na trzích na Jiřáku v Praze.

02/2019Jízda konečně začíná

Naše práce konečně začala dostávat konkrétní podobu. Měli jsme již první produkty a kvalitně připravené zázemí. Spustili jsme e-shop a v červenci téhož roku se oficiálně představili. Všichni, kdo se na projektu podíleli, zveřejnili svou účast a pomohli nám se rychle dostat do povědomí širšího publika. Hned jedna z prvních akcí, NUT FRIDAY, přinesla až nečekaný úspěch a obrovskou záplavu objednávek. Děkujeme, že jste nás tenkrát vykoupili a dali nám spoustu energie a motivace do akce! Od těch dob intenzivně pracujeme, abychom byli pro vás zítra lepší než dnes. Baví nás to. A je se na co těšit, jsme přece stále na začátku.

2018Vznik projektu se srdcem a produkty s dobrou karmou

Jak pravil klasik: ,,Co nás nezabije, to nás posílí!”. My byli po tom všem nejen zkušenější, ale reálně silnější. V zádech nám totiž zůstala parta skvělých lidí a v našich hlavách vědomí, že ten sen je náš a pořád tu je. Založili jsme GOODIE. A pokračovali tam, kde jsme skončili, a naši vizi začali z nuly realizovat znovu. Od těch dob se obklopujeme pouze skvělými lidmi. S dobrými záměry využíváme zkušeností nás všech a budujeme značku, na kterou jsme pyšní. Takovou, která je laskavá k přírodě i k lidskému tělu a je plná potravin, doplňků stravy, kosmetiky a jiných produktů, které jsou zcela zelené, bez chemie a bez negativních dopadů na životní prostředí.

2017/18Tvrdá, ale prospěšná zkušenost

Ze zmiňovaného projektu je dnes poměrně známá značka, s kterou už nás pojí pouhé vzpomínky. Člověk míní, osud mění… Ale víte co? Právě to nás baví. To správné si totiž vždycky cestu najde! Jak to tenkrát bylo? Sešla se parta nadšených lidí. Cítili jsme, že děláme dobrou věc a chtěli nabrat pořádné obrátky. Hned na začátku roku 2017 jsme proto přizvali investora. A ejhle, tady to začalo skřípat. Naše představy o podnikání se zcela lišily. Z původní myšlenky pracovat na značce s hlubokým významem, v symbióze stejně smýšlejících lidí, se brzy stala past plná psychického nátlaku a intrik, navíc řízená korporátním stylem. Přesně takhle jsme to nechtěli. Místo radosti z toho, že značku zná stále více lidí, jsme vedli boj. Rozhodli jsme se tedy odejít.

2016ZAČÁTEK příběhu

Život je plný kontrastů. Zakladatel Goodie Standa cestoval po světě a byl součástí tvrdého obchodu se zemědělskými komoditami. Byl svědkem toho, jak vypadá masivní výroba, poznal dopady intenzivního hospodářství a viděl, jak se chovají velké firmy. Ten příběh zní možná jako klišé, ale ano – uvědomil si, jaký má moderní spotřební systém dopad na celou planetu. I když byl vždy nadšený sportovec a příznivec zdravého životního stylu, jeho rychlý, extrémně stresující a konzumní způsob života zaměřený na výkon ho přivedl do nemocnice. Neměl o tom tušení, ale právě tam začal psát náš příběh. V roce 2016 založil projekt podobný tomu našemu.

Intenzivně pracujeme, abychom zítra pro vás byli lepší, než dnes. Baví nás to.

A máte se na co těšit, jsme teprve na začátku.

Děkujeme, že jste naši zákazníci… :)