Kečup nesmí chybět v žádné domácnosti. Nekečupy od Goodie navíc přinášejí inovativní a zdravější verzi tradičního kečupu. Vyrobené z poctivých farmářských surovin a bez přidaného cukru a umělých konzervantů se výborně hodí pro všechny, kteří dbají na vysokou kvalitu stravy i vytříbenou chuť poctivých surovin. Nekečupy využijete všude tam, kam se hodí klasické kečupy – k dochucení jídel, do omáček, marinád a podobně.  

Máme zde pro vás 3 produkty
Máme zde pro vás 3 produkty

Ideální alternativa klasického kečupu

Dopřejte si kečup v tak trochu jiné a zdravější podobě a proměňte svoje oblíbená jídla v hotové delikatesy. Nekečup vás příjemně překvapí svojí chutí i složením. Pochutnat si můžete na jemné, ostré nebo dýňové variantě. 

Kvalitní a lahodné nekečupy jsou ideální zdravější alternativou klasického kečupu, takže jej můžete použít všude tam, kde byste použili právě klasický kečup. Hodí se do omáček, na špagety, ale i k dochucení pohanky, rýže nebo quinoi. V použití se zkrátka fantazii meze nekladou.

Kvalitní a poctivé suroviny pro skvělou chuť

Nekečupy jsou vyrobené pouze z kvalitních a poctivých surovin. Nenajdete v nich žádný cukr ani konzervanty. Slazený je pouze datlemi a rozinkami. Je výživný a vhodný i pro děti nebo vegany. Díky jemné a plné chuti si na něm pochutnají i opravdoví gurmáni. Klasický kečup kvalitním a výživným nekečupům rozhodně nemůže chutí ani složením konkurovat. 

Několik variant podle konkrétních chutí

Nekečupy jsou k dostání hned v několika variantách, na kterých si pochutná celá rodina. Jemná varianta potěší milovníky jemnější a sladší chutí, ostrá verze zase potěší ty, kteří preferují pikantní jídla. Svojí zajímavou chutí vás pak překvapí provedení s dýní a špetkou kari koření.