Kdo jsme?

Jsme tým mladých lidí, které spojuje především vášeň pro objevování, vyvíjení a užívání produktů z přírodních ingrediencí, odborné znalosti a dovednosti z oblasti zdravého životního stylu, sportu, ekologie, obchodování a osvědčené zkušenosti z práce na předešlých úspěšných projektech.

Spojili jsme síly a začali vytvářet místo, kde shromažďujeme zpracováváme produkty a informace, abychom vám mohli předat to nejlepší z přírody k péči o tělo nejen kvalitní stravou ale i přírodními kosmetickými produkty. V naši práci věříme a milujeme ji. Všechny produkty a informace, které vám nabízíme sami aplikujeme do našich životů a každý den používáme. Díky nim si můžeme užívat radostného života plného zdraví, spokojenosti a lásky.

„GOOD KARMA PRODUCTS“

Náš claim “Good karma products” mluví za vše. Karma je fenoménem dnešní doby a i když se tímto slovem ohání každý, je potřeba ho trochu objasnit. Jedná se o zákon založený na kvantové fyzice, který zjednodušeně vyjadřuje - co dáš se ti vrátí a to hned, dříve nebo později. Proto šetrnost, úměrnost, láska, péče, rozvážnost k sobě samým, k ostatním lidem a k životnímu prostředí jsou součástí našeho způsobu života a naší filosofie. Společně dáváme přednost kvalitě před kvantitou a to je způsob, jak žít spokojeně a plnohodnotně v dnešním moderním světě. Příroda v sobě skrývá pravé bohatství, hodnotu a léčivé síly, které s námi můžete radostně využívat a přispívat tak k univerzální spokojenosti nás všech.

Značka GOODIE

Již starověký řecký lékař Hippokrates svým citátem: „Koho neuzdraví léky, toho uzdraví příroda.“ sdělil to nejpodstatnější pro udržení zdraví. Příroda nabízí vše co potřebujeme pro udržení nejlepší psychické i fyzické kondice.

Veškeré známé i znovuobjevené produkty GOODIE přináší hodnotu pro celkové zdraví člověka, jsou etické, 100% čisté, přírodní a založené na základních předpokladech:

 • v částečně nebo 100% recyklovatelných obalech
 • ekologické
 • bez cukru
 • bez palmového oleje
 • bez laktózy
 • bez umělých dochucovadel
 • bez chemikálií
 • bez škodlivých éček
 • bez barviv
 • bez konzervantů

Naše výrobky a produkty sami pečlivě vybíráme, vyvíjíme, testujeme a zkoušíme dle přísných kriterií. Následně hodnotíme všechny aspekty a přisuzujeme důležitost hlavně původu, způsobu pěstování, zpracování a výroby surovin. S našimi tuzemskými i zahraničními dodavateli udržujeme přátelské vztahy, takže máme vše plně pod kontrolou.

Vyhrazujeme se proti konvenční průmyslové velkovýrobě, která degraduje přírodu a její potenciál. GOODIE přináší alternativu, jak o sebe a své okolí pečovat bez zbytečné zátěže a nežádoucích vedlejších účinků.

SORTIMENT

Nabízíme čisté 100% přírodní potraviny, moderní funkční superpotraviny, kvalitní doplňky nejen pro sportovce bez chemikálií, kosmetiku bez parabenů, barviv či geneticky modifikovaných složek, přírodní ekologické doplňky ke kosmetickému využití nebo do domácnosti.

CÍL GOODIE

Prostřednitvím GOODIE vám chceme ukázat správnou cestu ke zdraví, kráse a spokojenosti nejen nás, ale i naší planety. Budeme vás inspirovat a ukážeme vám ekologičtější a šetrnější způsob, jak se starat o sebe a předcházet civilizačním nemocem a různým nástrahám dnešního uspěchaného života. Poskytneme vám informace, kterým můžete 100% důvěřovat a využívat je ve svůj prospěch.

Naše služby

 1. Na našem e-shopu máte možnost nakoupit přírodní produkty té nejvyšší kvality
 2. Prostřednictvím našeho blogu, který neustále aktualizujeme a doplňujeme o cenné informace, se dozvíte, jak produkty co nejefektivněji a nejlépe vybírat a používat ve formě receptů a článků.
 3. Spolupráce lidí, kteří to vidí prostě stejně jako my. V případě zájmu o spolupráci nás neváhejte kontaktovat!
 4. Zákaznická podpora je pro vás k zodpovězení dotazů
 5. Velkoobchod