Ochucené ořechy zahání hlad i chuť, proto jsou skvělé jen tak do misky na „zobání“, když vás honí mlsná. Ochutnejte z nabídky originálních směsí například mix v medu a chilli nebo kešu pražené v pepři.

Máme zde pro vás 3 produkty
Máme zde pro vás 3 produkty

Uzené mandle 

Vychutnejte si zdravé mlsání v podobě různých druhů oříšků jen tak během dne nebo třeba u večerního filmu. Ochucené ořechy jsou jako stvořené pro všechny gurmány. 

Ochucené oříšky v podobě uzených mandlí si zamilujete okamžitě po prvním ochutnání. Navíc jsou mandle co do výživových hodnot jedněmi z nejvíce nutričně bohatých ořechů. Jsou zásobárnou vitamínů B1, B6 a E, a kromě toho jsou také jedním z rostlinných zdrojů s nejvyšším obsahem vápníku a fosforu. Vychutnejte si je jen tak nebo je přidejte třeba do salátu.

Pražené kešu ochucené pepřem

Ochucené ořechy v podobě pražených kešu si oblíbí především milovníci ostrých a pálivých chutí. Pražené kešu jsou totiž ochucené pepřem, což jim dodává pořádný říz. Kromě toho, že si na nich skvěle pochutnáte, také zaženou malý hlad a dodají vám potřebnou energii. Kromě svačinky využijete pražené kešu v pepři také třeba do salátu.

Arašídy a kešu v kombinaci medu a chilli 

Máte rádi arašídy a kešu? Objevte jedinečnou štiplavě sladkou chuť v mixu arašídů a kešu ochucených medem s chilli. Tato skvělá kombinace vás dostane svojí vytříbenou kompozicí chutí.