Jablečný ocet - organický, raw, nefiltrovaný s mat.kulturou 500 ml

Toto je ten nejlepší jablečný ocet, jaký kdy zkusíte. Živý, nefiltrovaný a stále zrající jablečný ocet s mateční kulturou. Je vyráběn přirozeným kvašením jablek z ekologicky čisté produkce, bez jakýchkoli přídatných látek. 

Skladem (>10 ks)
Značka: Goodie
169 Kč
Kategorie: Octy
Charakter: Keto
Kvalita: BIO
Obsah lepku: Bez lepku
Úprava: RAW
Původ: Vegan

Dokonalý jablečný ocet je živý, nefiltrovaný a stále zrající s mateční kulturou. Je vyráběn přirozeným kvašením jablek z ekologicky čisté produkce, bez jakýchkoli přídatných látek. Takovýto ocet má přirozeně neomezenou trvanlivost. Při delším uskladnění se doporučuje zamezit přístupu vzduchu (lahev naplněná až po víčko) a skladovat ocet v chladu a temnu. Syrový ocet obsahuje vláknité části kvasinek a živých bakterií jako pozůstatek kvašení. Probiotické bakterie jsou velmi prospěšné pro celkové zdraví.

Usazeniny či kal nejsou na závadu, jsou přirozenou součástí nefiltrovaného produktu. Konvenční jablečný ocet zakalený nebývá. Zákal se chemicky odstraňuje spolu s prospěšnými látkami, které v octu poté chybí.

Jak se jablečný ocet s mateční kulturou vyrábí?

Výrobní proces spočívá v octovém kvašení jablečného vína. Vzniká při kvašení vína v kádi za přístupu vzduchu - klasická orleánská metoda. 

Jablka na výrobu jablečného octa pocházejí z ekologicky čistého prostředí od registrovaných zeměnělců, nejsou nijak chemicky ošetřena. Sběr, třízení a zpracování jablek je prováděno ručně.

Použití:

  • do salátů
  • do polévek
  • do omáček
  • 1 lžíce jablečného octa ráno na lačno
  • jako dezinfekce pleti zředěný vodou

Zjistěte v našem článku, proč je jablečný ocet zdraví prospěšný. Mile vás překvapí, má totiž spousty zdravotních benefitů a mimo jiné podporuje i hubnutí. 

Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. Při časté konzumaci nezapomeňte vypláchnout ústa čistou vodou. Může dojít k poškození zubní skloviny.

Věděli jste že?

Sám Hippokrates již před tisíci lety užíval čistý jablečný ocet jako antibiotikum. V dobách válek se používal k léčbě nejrůznějších onemocnění. Ne nadarmo se mu přezdívá "elixír mládí".

Kyselost octa:
max. 2%.
 
Složení: 
jablka, voda
 
Skladování:
uchovávejte v chladu a temnu
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: