Jemně rozemleté ořechy v čisté podobě i lákavých kombinacích a příchutích. Doplňte zdravé tuky do jídelníčku v chutném až neodolatelně dobrém provedení. Šetrné zpracování pomáhá zachovat cenné nutriční látky i výjimečně lahodnou chuť, aby i jedna lžička ořechového krému dodala energii, živiny a zahnala chutě na sladké. Už je jen na vás, jestli zvolíte jednodruhové klasiky nebo vymazlené příchutě.

Máme zde pro vás 1 produkt
Máme zde pro vás 1 produkt

Benefity ořechových krémů

Vyzkoušejte jedinečné chuťové a nutriční vlastnosti ořechových krémů, které vynikají svojí pestrostí a širokou škálou chutí. Ať už ochutnáte arašídový krém, kombinaci pistácie a bílé čokolády nebo jahodový kešu krém, budete se olizovat až za ušima. Pro oživení jídelníčku využijete také speciální semínkové pasty, například tahini ze sezamu.

Ořechové krémy vynikají dlouhou řadou zdravotních benefitů. Oříškové krémy jsou bohaté na bílkoviny, omega-3 mastné kyseliny, vlákninu, vitamíny skupiny B a minerály. Konzumace ořechových krémů může podpořit snížení hladiny nezdravého cholesterolu. Díky tomu jsou tak skvělou volbou pro zdravou snídani nebo svačinu.

Jednodruhové ořechové krémy 

Jednodruhové ořechové krémy z mandlí, lískových ořechů, vlašských ořechů, arašídů nebo kešu jsou extra jemné a neobsahují žádný přidaný cukr. Dodají vám pořádnou porci kvalitní energie a další cenné živiny. Díky tomu jsou ideální volbou nejen do jídelníčku sportovců.

Kombinace různých ingrediencí

Pokud chcete ještě o něco více potěšit svoje chuťové pohárky, pak sáhněte po oříškovém krému v některé z lahodných kombinací různých ingrediencí. Objevujte jedinečné variace chutí v podobě čokolády, ořechů, koření nebo ovoce.