Objevte pomoc z přírody a využijte ji při nejrůznějších potížích. Už starověcí Římané oregano uznávali pro jeho účinky a využívali jej k léčebným účelům. Vyzkoušejte zdraví z přírody a vsaďte na nejrůznější léčivé tinktury a extrakty. Mezi nimi najdete i oreganový extrakt, který oceníte pro mnoho příznivých účinků a zdravotních benefitů. Navíc se tento extrakt dá využít jak k vnitřnímu, tak i k vnějšímu použití.

Máme zde pro vás 1 produkt
Máme zde pro vás 1 produkt

100 % přírodní složení v bio kvalitě

Oreganový extrakt je 100% přírodního složení a v bio kvalitě. Díky speciální metodě zpracování si tinktury a extrakty mohou zachovat mnohonásobně vyšší obsah prospěšných látek ve srovnání s oleji lisovanými za studena. Oreganový olej je považován za jedno z nejsilnějších přírodních antibiotik a antiseptik, který si výborně poradí s bakteriemi, viry, parazity nebo kvasinkami.

Účinky na zdraví

Oreganový extrakt v sobě ukrývá jedinečnou sílu oregana. Jedná se o opravdu čistou sílu z přírody. Podporuje přirozenou obranyschopnost organismu, normalizuje krevní tlak a funkci horních cest dýchacích, podporuje správnou funkci jater a zlepšuje kvalitu spánku. Podporuje trávení a má pozitivní vliv na duševní výkon. Pomáhá dokonce i při bolestech v krku a léčí plísňová onemocnění nohou a nehtů. Kromě toho také extrakt z oregana chrání tělo před volnými radikály a funguje i jako skvělý přírodní repelent.

Vnitřní i vnější použití

Oreganový extrakt je všestranným pomocníkem. Hodí se jak pro vnitřní, tak i pro vnější použití. V případě vnějšího použití přináší úlevu při štípancích a vyrážkách. Navíc také funguje jako skvělý odpuzovač hmyzu.