Vyvážená a chutná snídaně s čistě přírodním složením a bleskově rychlou přípravou? Přesně tohle splňují naše ovesné kaše. Vyladěná směs se základem z bezlepkových ovesných vloček doplněná o intenzivní chuť čokolády vyráběnou metodou bean to barlahodné kousky ovoce. Promyšlená receptura vhodná i pro vegany obsahuje pouze přírodní suroviny prvotřídní kvality bez rafinovaného cukru či zbytečných aditiv. 

Máme zde pro vás 2 produkty
Máme zde pro vás 2 produkty

Ovesné vločky a jejich benefity pro zdraví

Ovesné kaše jsou ideální volbou jako skvělý start do nového dne. Příjemně zasytí, dodají vám energii, a díky obsahu nutričně hodnotných a chutných ingrediencí si na nich i pochutnáte. Vyberte si ovesnou kaši v některé z nabízených příchutích a začněte nový den zdravě a s chutí.

Přináší spoustu benefitů pro zdraví.  Jsou výborným zdrojem vlákniny, minerálů a bílkovin. Právem patří mezi nejvýživnější obilniny. Pomáhají se střevními a žaludečními potížemi. Posilují imunitní systém, harmonizují trávení nebo také tlumí zvýšenou činnost štítné žlázy.

Ovesná kaše v čokoládovo-vanilkové příchuti

Ovesná kaše s příchutí čokolády a vanilky vám po ránu rozhodně zlepší náladu. Tato kaše představuje nutričně hodnotnou a zdravou snídani, kterou navíc připravíte během chviličky. Obsahuje pouze kvalitní suroviny v prvotřídní kvalitě. Nenajdete v ní cukr ani žádné zbytečné přidané látky.

Ovesná kaše v neotřelé kombinaci bílé čokolády a hrušky 

Na snídani vás dokonale zasytí i ovesná kaše s čistě přírodním složení s příchutí neotřelé kombinace bílé čokolády a hrušky. Tato chutná a vyvážená snídaně v podobě ovesné kaše z bezlepkových ovesných vloček a s přidanými superpotravinami vám dodá potřebnou energii a chuť pro start do nového dne.