Bath Bomb - Fresh Eucalyptus 140 g Bath Bomb - Fresh Eucalyptus 140 g

Bath Bomb - Fresh Eucalyptus 140 g

Povzbuzující šumivka Bath Bomb potěší každého. Radost z ní budou mít i děti. Stačí hodit šumivku Bath Bomb do napuštěné vany a vaše koupelna se promění v exotický ráj na zemi s vůní eukalyptu. Koupel je plná vitamínů a minerálů z epsomské soli a z mandlového oleje. Naše koupelové bomby jsou bez konzervantů. Více informací

Výrobce: Goodie Kód produktu: 3244

Vyprodáno Sledovat dostupnost

Vyprodáno 139 Kč

Značka: Goodie
Kategorie: Bath bombs

Povzbuzující šumivka Bath Bomb potěší každého. Radost z ní budou mít i děti. Stačí hodit šumivku Bath Bomb do napuštěné vany a vaše koupelna se promění v exotický ráj na zemi s vůni eucalypku. Koupel je plná vitamínů a minerálů z epsomské soli a z mandlového oleje. Naše koupelové bomby jsou bez konzervantů.

  • ruční práce
  • epsomská sůl
  • mandlový olej
  • přírodní a potravinářská barviva
  • vegan
  • bez konzervantů

Bath Bomb krásně šumí díky reakci jedlé sody, kyseliny citronové a vody.

Použití: šumivou bombu vložte do napuštěné vany a během pár sekund si užívejte bublinky a opojnou vůni. Použijte kdykoliv máte chuť na relaxaci.
Obsah balení je cca 140 g.

Naše Bath Bomb je veganský produkt bez konzervačních látek a palmového oleje. Obsahuje i vzácné přírodní složky. Produkt není testován na zvířatech.
Šumivou bombu posíláme zabalenou v papíře.

INCI:
Sodium Bicarbonate, Citric Acid, Zea Mays Starch, Magnesium Sulfate, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Aqua, Aroma, ***Limonene, Food Colorants CI 42090, CI 45350
***vyskytující se přirozeně v esenciálních olejích a přírodních vůních.

Prodávající:

GOODIE s.r.o.

Naposledy navštívené