lp4
Bílá šalvěj vykuřovací svazek 1 ks vel. XL  - White sage smudge stick 1 pc size XL Bílá šalvěj vykuřovací svazek 1 ks vel. XL  - White sage smudge stick 1 pc size XL Bílá šalvěj vykuřovací svazek 1 ks vel. XL  - White sage smudge stick 1 pc size XL
hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 (1)Počet hvězdiček je 5 z 5

Bílá šalvěj vykuřovací svazek 1 ks vel. XL - White sage smudge stick 1 pc size XL

Šalvěj bílá je jedním z nejznámějších a nejčastěji používaných vykuřovadel pro očistu prostoru od negativní energie. Ulevuje při únavě, pocitu vyčerpání, depresi a pozitivně ovlivňuje náladu. Má také výborné dezinfekční, antibakteriální a antivirotické účinky. Otevírá srdce a vhání dech do plic. Více informací

Výrobce: Goodie Kód produktu: P00256

Vyprodáno Sledovat dostupnost

Vyprodáno 219 Kč

Značka: Goodie
Kategorie: Vykuřovadla

Šalvěj bílá je jedním z nejznámějších a nejčastěji používaných vykuřovadel pro očistu prostoru od negativní energie. Ulevuje při únavě, pocitu vyčerpání, depresi a pozitivně ovlivňuje náladu. Má také výborné dezinfekční, antibakteriální a antivirotické účinky. Otevírá srdce a vhání dech do plic.

POUŽITÍ: Smotek zapalte, jakmile se objeví plamen, tak jej sfoukněte, aby bylinky pouze doutnaly. Svazek držte v ruce, očištěte prostor a dejte pozor, aby vám doutnající částečky nespadly a nezpůsobily požár. Pokud chcete s vykuřováním přestat, odstřihnete doutnající část například nad keramičkou ručičkou, kterou najdete na našem eshopu, nebo jinou nádobou určenou k vykuřování a nechte ji dohořet. Svazek můžete udusit také zapíchnutím do misky s pískem, nebo jej dejte do zavařovací sklenice a zavřete. Zbytek smotku si můžete nechat na další rituál.

Výška svazku asi 10 cm

UPOZORNĚNÍ: Nikdy nenechávejte svazek bez dozoru během hoření nebo doutnání. Nepokládejte hořící nebo doutnající vykuřovadlo na povrchy, které jsou hořlavé nebo mohou reagovat vlivem tepla. Umístěte z dosahu dětí. 

Související články a recepty

Naposledy navštívené