BIO Chia Muchovník 260 g

Ochutnejte jedinečnou lahůdku z nejkvalitnějšího muchovníku olšolistého pěstovaného v ekologických sadech. Lahodně sladká chuť je docílena přídavkem šťávy z vyzrálých BIO jablíček. Specialitou je přídavek chia semínek, která posouvají nutriční hodnotu této ovocné dobroty do úplně nové roviny. Od této chvíle, můžete, díky zcela výjímečnému chráněnému složení, vychutnávat ovoce bez jakéhokoliv zahuštění nebo aditiv. Více informací

Výrobce: Dr. Hlaváč Kód produktu: 8594164300301

Vyprodáno Sledovat dostupnost

Vyprodáno 99 Kč

Bez lepku
Paleo
Vegan
Značka: Dr. Hlaváč
Kategorie: Chia džemy

Tato jedinečná lahůdka pro vás byla připravena z nejkvalitnějšího muchovníku olšolistého pěstovaného v ekologických sadech. Lahodně sladkán chuť je docílena přídavkem šťávy z vyzrálých BIO jablíček. Specialitou je přídavek chia semínek, která posouvají nutriční hodnotu této ovocné dobroty do úplně nové roviny. Od této chvíle, můžete, díky zcela výjímečnému chráněnému složení, vychutnávat ovoce bez jakéhokoliv zahuštění nebo aditiv.

  • bez zahušťovadel
  • bez konzervačních látek
  • bez barviv a aromat
  • bez siřičitanů
  • bez přidaného cukru (obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry)

Složení:

muchovník 50%, zahuštěná jablečná šťáva 40%, chia semínka 10% (produkt ekologického zemědělství)

Průměrné výživové údaje na 100 g výrobku:

Energie:  869 kJ / 208 kcal
Tuky: 3,5 g
z toho nas. mast. kys.: 0,5 g
Sacharidy: 40 g
z toho cukry: 32 g
Bílkoviny: 3,5 g
Sůl: 0,1 g
 

Skladování : 

Po otevření uchovávejte v chladničce do 10°C.

O BIO CHIA OVOCE:

Bio Chia Ovoce od Dr. Hlaváč není klasický džem, jak by se na první pohled mohlo zdát, ale zcela nová, průmyslovým patentem chráněná receptura, díky které si vychutnáte delikatesní spojení chuti bio ovoce a chia semínka, a to bez jakéhokoliv použití zahušťovadel a jiných přídatných látek.
U Bio Chia Ovoce si můžete být stoprocentně jisti, že neobsahuje žádná zahušťovadla, konzervační látky, barviva ani aromata. Bio Chia Ovoce pro vás vyrábíme pouze z bio ovoce, co se urodilo v ekologických sadech nebo plantážích a je doplněno o semínka šalvěje hispánské, všeobecně známá jako chia semínka. Právě díky chia semínkám, která mají sama od sebe schopnost vytvářet gel, nemusíme k zahuštění Bio Chia Ovoce použít absolutně žádné aditivum. Bio Chia Ovoce neobsahuje žádný přidaný cukr, přirozenou sladkost ovoce pouze podpoříme přidáním štávy z dozrálých bio hroznů nebo bio jablek, které jsou zahuštěny pouze šetrným odpařením vody.
Bio Chia Ovoce plníme do skleněných a designově zajímavých lahviček, které můžete po vypotřebování obsahu zrecyklovat tím, že je použijete znovu a naplníte do nich cokoliv vytvořeného podle vašich domácích receptů.
Na obalech našeho Bio Chia Ovoce najdete veškeré informace o tom, co přesně každá sklenice obsahuje, v jakém množství nebo koncentraci. Na obsah našeho Bio Chia Ovoce jsme hrdí a rádi a do posledních detailů poskytujeme zákazníkovi možnost podrobně si prostudovat etikety s kompletním složením i výživovými údaji, aby měl možnost náš produkt porovnat s konkurenčním výrobkem.
Kompletní složení Bio Chia ovoce je chráněno Úřadem průmyslového vlastnictví.
Bio Chia Ovoce je delikatesa s vysokou přidanou nutriční hodnotou, která by neměla chybět ani na vašem zdravě prostřeném stole!

Výrobce:

Dr. Hlaváč

Související články a recepty

Naposledy navštívené